Lindsay Hubbard zhytet në jetën seksuale me Carl Radke

Klea

Lindsay Hubbard zhytet në jetën seksuale me Carl Radke

Episodi i së enjtes, 28 mars i Summer House ishte ndoshta i pari i sezonit 8 që u shfaq Lindsay Hubbard në një dritë simpatike. Aq shumë, saqë edhe Paige DeSorbo, armiku prej shumë kohësh i publicistit në shfaqje, u prek dukshëm nga ajo që ndau për jetën e saj seksuale me të fejuarin e atëhershëm. Karl Radke.

Deri atëherë, shikuesit e Shtëpisë Verore po reagonin ndaj akuzave të shpeshta të Lindsay se Carl kishte thyer maturinë e tij. Pas vëzhgimit të mëtejshëm, duket se ajo i referohej konsumimit të tij të marihuanës.

Ndoshta kishte vend që të dyja palët të argumentonin pikat e tyre. Por kur Lindsay zbuloi se sa rrallë ajo dhe Carl bënin dashuri, ishte e qartë se pronari i Hubb House kishte një arsye të vlefshme për t'u lënduar.

Lindsay donte “të bëhej e çuditshme”

Lindsay foli për komentet e saj gjatë episodit në Summer House After Show, i cili u transmetua të enjten, 28 mars.

“Kur jam në një lidhje, dua të bëj seks me partnerin tim”, zbuloi Bravolebrity prej shumë kohësh. “Dua të bëhem i çuditshëm.”

E dashura e saj e Shtëpisë Verore, Gabby Prescod, ishte gjithashtu e pranishme në intervistë dhe ndau një taktikë të pazakontë që Lindsay i tha asaj se do të përpiqej të përmirësonte frekuencën e seksit.

“Unë dua t'i jap atij më shumë punë me blloqe”, kujton Gabby duke thënë Lindsay.

“Unë isha sikur 'Bëje',” tha redaktori i modës në atë kohë. “Unë kurrë nuk kam dëgjuar dikë të thotë se dua të bëj një blowjob.”

Në dëshpërimin e saj, Lindsay tha se “do të kishte bërë gjithçka” për të përmirësuar standardin e ish-çiftit për të bërë seks “si, një herë në dy javë”.

Ylli i reality TV bëri zbulimin tronditës për bashkë-yjet e saj Paige dhe Amanda Batula gjatë një bisede pranë pishinës. Lindsay gjithashtu bëri krahasimin se “burrat e tyre iniciojnë” ndërsa Carl jo.

Një tjetër shkëputje midis Lindsay dhe Carl ishte hapja e tyre për të bërë dashuri. Sipas saj, kur ata filluan të takoheshin për herë të parë, punonjësi i Loverboy komentoi se ajo ishte “më seksuale” nga sa priste.

“Unë jam sikur, ju vetëm tani po e kuptoni këtë?” Lindsay u tall.

Është kërkimi i një shpjegimi pas rënies. Shikuesit mund të bien dakord se ka pasur një shkëputje serioze mes ish-çiftit. A mund të kishin zgjidhur problemet e tyre? Ndoshta, ose ndoshta jo. Tashmë janë të gjitha spekulime.

Shiko Summer House të Enjten në 9/8c në Bravo.