Lindsay & Carl

Klea

Lindsay Hubbard zbulon se nuk i intereson reagimi i Carl Radke ndaj shtatzënisë së saj

Lindsay Hubbard zbulon se nuk i intereson reagimi i Carl Radke ndaj shtatzënisë së saj

Shtëpi verore yll Lindsay Hubbard po shikon përpara me gëzim, më pak se një vit pas ish të fejuarit Karl Radke anuluan dasmën e tyre.

Lindsay Hubbard

Në një intervistë ekskluzive me NJERËZIT, Lindsay37-vjeçarja ndau entuziazmin e saj për rënien në dashuri me një partner të ri dhe njoftimin e shtatzënisë më 4 korrik, me foshnjën që pritet më vonë këtë sezon festash.

“Është kaq e qartë për mua që universi kishte një plan,” Hubbard shprehur, duke reflektuar mbi rrugëtimin e saj drejt lumturisë. “Ndjehem sikur lutjet e mia u përgjigjën.”

Lindsay Hubbard

Hubbardshtatzënia e së cilës do të shpaloset në sezonin e ardhshëm 9 të Bravo reality show, po zgjedh të mbajë larg syrit të publikut të dashurin e saj, një mjek i specializuar në investimet në bioteknologji.

Pavarësisht ndarjes së kohës para ekranit me Karl në sezonin e ardhshëm, Lindsay mbetet e fokusuar në të tashmen dhe të ardhmen e saj në vend që të ndalet në të shkuarën.

Karl Radke

“Ajo marrëdhënie është në të kaluarën time, dhe unë nuk mund të fokusohem më në të kaluarën time, sepse jam shumë i fokusuar në të tashmen dhe të ardhmen time.” Lindsay theksuar. “Dhe të jem i sinqertë, emocionet e tij nuk janë më përgjegjësia ime. Thjesht nuk është më problemi im.”

Duke reflektuar mbi sjelljen e saj të qetë gjatë kohëve të fundit Shtëpi verore ribashkimi i sezonit 8, Hubbard ia atribuoi qetësinë e saj njohurive për shtatzëninë e saj dhe vendosmërisë së saj për t’i dhënë përparësi asaj që ka më shumë rëndësi për të tani.

Lindsay Hubbard

“Në fund të mendjes sime, gjatë gjithë kohës mendoja, ‘Më lër ta kaloj këtë, dhe pastaj mund të fokusohem në gjërat e rëndësishme që kanë rëndësi për mua tani’ – që sigurisht nuk ishte e gjitha kjo,” ajo. të përbashkëta.

Duke parë muajt e ardhshëm, Hubbard është duke u përgatitur me padurim për mëmësinë, nga planifikimi i foshnjave deri te dekorimi i çerdhes dhe zgjedhja e emrit me partnerin e saj.

Lindsay Hubbard

“Ne nuk po i tregojmë askujt atë që kemi ende, por në momentin e dytë që zbuluam se ishim sikur, ‘Mirë, le të flasim për emrat’.” Lindsay zbuluar. “Ne tashmë kemi një në mendje, por do të shohim nëse do të qëndrojë me kalimin e muajve.”

Faleminderit për një përvojë të qetë shtatzënie deri më tani, Lindsay shprehu emocionin e saj për ndarjen e rrugëtimit të saj publikisht dhe festimin me të dashurit.

Lindsay Hubbard

“Jam i emocionuar që mund të flas publikisht për këtë tani dhe të ndaj në festën me miqtë tanë.” Hubbard tha. “Unë jam një lloj vajze shumë ‘ulërimë nga çatitë’. Unë jam gati t’i lë të gjitha tani.”

Në një postim në Instagram pas njoftimit të saj, Hubbard shprehu mirënjohjen e saj për derdhjen e dashurisë dhe mbështetjes:

“Këlyshi ynë i vogël tashmë është kaq i dashur! Faleminderit për të gjitha komentet, dashurinë dhe mbështetjen e ëmbël! Ne jemi vërtet mbi Hënë tani!”