Lindsay Hubbard 'Shumë e kënaqur në dhomën e gjumit' me New Man

Klea

Lindsay Hubbard 'Shumë e kënaqur në dhomën e gjumit' me New Man

Lindsay Hubbard dyshohet se ka përmirësuar jetën e saj të dashurisë. Pas një raporti më pak se yjor për seksin me Carl Radke gjatë një episodi të fundit të Summer House, ish-publicistja ka vetëm gjëra pozitive për të thënë për burrin e saj të ri.

Bashkë yjet e saj u tronditën kur dëgjuan se sa rrallë ajo dhe Carl ishin intime. Deri në atë pikë sa edhe Paige DeSorbo ndjeu empati për të.

Por ky është lajmi i verës së kaluar.

Lindsay bëri shaka duke thënë se njerëzve “nuk u intereson kush është”

Gjatë paraqitjes së saj të 25 prillit në Watch What Happens Live, Lindsay zbuloi se po dilte me dikë të ri.

Dhe BravoTV.com e ndoqi temën në prapaskenë ndërsa kasti po xhironte ribashkimin e sezonit të 8-të të Summer House.

“Jam shumë e kënaqur në dhomën e gjumit,” arriti Lindsay.

Kush është njeriu misterioz që po e vret atë në jetë? Epo, Bravolebrity nuk e ka ndarë emrin e tij. Ajo mendon se shtrimi i saj siç duhet është “e vetmja gjë për të cilën njerëzit me të vërtetë kujdesen gjithsesi”.

“Ata thjesht duan të dinë nëse unë jam duke u shtrirë,” vazhdoi ajo. “Atyre nuk u intereson kush është.” Kush janë këta njerëz që duan të dinë, me të vërtetë po pyes…

Madje Lindsay solli takimin e saj në dasmën e një miku të saj në Portugali, një ngjarje ku mori pjesë edhe ish i fejuari i saj. Ajo foli për këtë gjatë paraqitjes së tij në WWHL.

“Pra, ju ishit në një martesë me Carl fundjavën e kaluar në Portugali dhe keni sjellë një takim?” e pyeti pritësi Andy Cohen.

“Po,” u përgjigj ajo, “Unë nuk flas me Karlin. Pra, nuk kishte – nuk kishte asgjë atje.”

Sa i përket Carl, ai komentoi për situatën gjatë një episodi të veçantë të Watch What Happens Live.

“Ajo ka lëvizur gjatë gjithë rrugës…” Andy e shtyu yllin e Summer House të komentojë.

“Sinqerisht, i uroj gjithë të mirat. Shpresoj që ai ta trajtojë mirë dhe shpresoj që ajo të jetë e lumtur. Kjo është gjithçka që mund të kërkoj”, u përgjigj Carl.

Shiko Summer House të Enjten në 9/8c në Bravo.