Lindsay Hubbard shpjegon pse i dashuri mbetet sekret

Klea

Lindsay Hubbard shpjegon pse i dashuri mbetet sekret

Lindsay Hubbard i ka marrë fansat në slitë që nga sezoni i 8-të i Summer House. Siç e dinë mirë shikuesit, fejesa e saj me Carl Radke përfundoi në mënyrë spektakolare dhe i la njerëzit mjaft të ndarë.

Por sapo ajo kaloi trazirat fillestare, Lindsay ishte shumë gati për të vazhduar përpara. Në ribashkimin e sezonit 8, ajo përmendi se do të shihte dikë. Ndërsa ajo nuk dha shumë detaje, ajo la të kuptohej se gjërat po bëheshin mjaft serioze. Ajo nuk e dinte se sa serioze do të bëheshin vërtet gjërat.

Lindsay ndau lajmin e shtatzënisë më 4 korrik 2024. Sikur fansat të mos ishin investuar sa duhet për burrin e saj të ri, shtatzënia i bëri të gjithë të vdisnin për të ditur identitetin e tij. Fatkeqësisht, Lindsay tha se thjesht nuk ishte në kartat tani. Por pse?

Burri i Lindsay ka nevojë për privatësi në linjën e tij të punës

Në një bisedë të fundit me PEOPLE, Lindsay zbuloi pse ajo dhe burri i saj i ri po qëndronin kaq të heshtur për identitetin e tij. “Ai është një person privat, kryesisht për shkak të punës së tij me fuqi të lartë,” shpjegoi Lindsay.

Me njeriun misterioz që është një mjek në investimet bioteknike, ndoshta privatësia është më e mira. Lindsay e gjeti dikotominë e tyre mjaft qesharake. Siç tha ajo, “Natyrisht, unë jam shumë publik [person] dhe ndaj pothuajse çdo aspekt të jetës sime me botën, kështu që e di që është e çuditshme. Por unë duhet të respektoj privatësinë e tij këtu.”

Për më tepër, Lindsay diskutoi për elementët e papritur pas shtatzënisë. “Natyrisht, ishte një surprizë dhe një tronditje në fillim, sepse ne nuk po përpiqeshim apo as po planifikonim, por ne patëm disa biseda të sinqerta dhe thjesht ndiheshim kaq e drejtë për të dy ne.”

Pavarësisht befasisë, Lindsay dhe burri i saj po ndiejnë gëzimin pas gjithë kësaj. “Ai është shumë i emocionuar që është baba dhe krenar që ka një fëmijë me mua. Thjesht do të thotë që bota të ketë dikë si ai pranë meje.”

Katalogu i Shtëpisë Verore po transmetohet në Peacock.