Lindsay Hubbard shkon në Bahamas pas ndarjes së Carl Radke

Klea

Lindsay Hubbard shkon në Bahamas pas ndarjes së Carl Radke

Pse ta humbim largimin? Pas Karl Radke anuloi dasmën e planifikuar për të Lindsay Hubbard, u ngrit pyetja për festën e beqarisë së destinacionit të saj. Epo, kjo dhe e gjithë dasma do të bëhej në Meksikë. Carl iu drejtua këtij të fundit në misionin e tij për mysafirët e tyre të hutuar.

Festa e beqarisë së Lindsay është ende në vazhdim. Dhe ylli i Shtëpisë Verore vendosi që pak argëtim ishte në rregull.

Lindsay do ta kalojë fundjavën në Bahamas

Një burim i tha Us Weekly se miqtë e Lindsay u mblodhën rreth saj për të kaluar kohën së bashku.

“Pasi kaloi disa javë të vështira, miqtë e saj e bindën se nuk do ta anulonin arratisjen e saj në festën e beqarisë”, zbuloi burimi. “Lindsay po shkon në beqarinë e saj në Bahamas [this weekend].”

Miqtë e publicistit profesionist kanë qenë në krah të saj që kur Carl i dha fund lidhjes së tyre muajin e kaluar.

Burimi tha: “Miqtë e saj duan ta ndihmojnë të largojë mendjen nga situata e tmerrshme në të cilën ndodhet dhe të argëtohet. Ata duan ta largojnë, kështu që ajo të jetë e rrethuar nga ata që e duan dhe e mbështesin më shumë. Ajo po e pret me padurim.”

Koha për t’u çlodhur dhe për t’u argëtuar

Dje, Lindsay ishte në ajër. Në një postim në Instagram Stories, ajo ndau një foto duke parë nga dritarja e aeroplanit. “Kur ata shkojnë poshtë, ju shkoni lart”, ka shkruar ajo në imazh.

Është një ndryshim i mirëpritur i pamjes për yllin e realitetit televiziv, i cili duroi një zemërim shumë publik. Ajo kishte heshtur për këtë çështje deri më 14 shtator kur doli me një deklaratë publike.

“Dy javët e fundit kanë qenë javët më tronditëse dhe emocionale të jetës sime. E gjithë jeta ime dhe e ardhmja ime u hoq nga poshtë meje dhe e kam pasur të vështirë t’i kuptoj të gjitha – pa përgjigje apo mbyllje se pse,” ndau ajo përmes Instagramit. “Ndihem i poshtëruar nga mënyra se si u rrëzua, dhe njëkohësisht zemërthyer që ndodhi në radhë të parë. Besimi im është tradhtuar dhe të pajtohesha me këtë ka qenë e vështirë për mua.”