Lindsay Hubbard

Klea

Lindsay Hubbard pretendon se Dorinda Medley ua zbuloi shtatzëninë producentëve të “The Traitors”: “Kjo ishte e tmerrshme”

Lindsay Hubbard pretendon se Dorinda Medley ua zbuloi shtatzëninë producentëve të “The Traitors”: “Kjo ishte e tmerrshme”

Një zbulim i fundit ka tronditur botën e kastit të e palloit shfaqje konkursi realiteti Tradhtarëtsi një thashethem në lidhje me Shtëpi verore yll Lindsay Hubbard ka dalë në dritë, duke ndikuar në formacionin e emisionit.

Lindsay Hubbard

Në qershor 2024, u raportua se përfshirja e një grupi të larmishëm të famshëm nga rrjeti Bravo për sezonin e tretë të Tradhtarëtduke përfshirë VPR horr Tom Sandoval, Amvise të vërteta alume dhe aktuale, Dorinda Medley, Robyn Dixon, Dolores Catania, Chanel Ayan, dhe Shtëpi verore yll Ciara Miller.

Megjithatë, një këshillë joshëse nga një burim anonim për faqen e thashethemeve Deux Moi sugjeroi që Lindsay ishte në fakt zgjedhja e parë e prodhuesve përpara se të zgjidhnin Ciara.

Lindsay Hubbard

Sipas burimit, të Hubbard-it pjesëmarrja u anulua për shkak të një sekreti që prodhuesit zbuluan.

Thashethemet, të koduara me zgjuarsi si “Pastrami në thekër”, përfshinin një “flluska Bravo ylli” përpjekja e të cilit për të fshehur një sekret të vogël u hap hapur nga një “Bravo dame,” duke çuar në zëvendësimin e yllit nga dikush me të cilin kishte jetuar më parë dhe me të cilin kishte një partner romantik, sipas këshillës.

Dorinda Medley

kjo “Bravo dame” u identifikua si Dorinda Medley, me qenien e fshehtë “ylli me flluska Bravo”. Lindsay Hubbarde njohur për frazën e saj tërheqëse, “Sa sanduiçe ke bërë për mua?”

Ndërkohë, personi që zuri vendin e saj, besohet se ka pasur edhe një të kaluar me të Sharmi jugor yll Austen Krolleshte Ciara Miller.

Dorinda Medley

Një kthesë tjetër në përrallë erdhi me pretendimin se të Hubbard-it Shtatzënia ishte arsyeja e largimit të saj, nën pretekstin e shqetësimeve për përgjegjësi.

Kjo ishte veçanërisht e diskutueshme pasi një tjetër anëtar i kastit dyshohet se ishte hequr për arsye të ngjashme, të cilat disa e gjetën si një standard të dyfishtë.

Lindsay Hubbard

Më 4 korrik, mes këtyre thashethemeve, Lindsay konfirmoi shtatzëninë e saj në Instagram me një postim ngazëllyes ku tregonte se mbante një test shtatzënie pozitiv Clearblue.

Paralajmërim për shkaktimin: Ky postim përmban më shumë fishekzjarre se 4 korriku! JEMI SHTATZANE!!!!!” Hubbard ndahet me emocion.

Lindsay Hubbard

Ajo shprehu besimin e saj në një plan më të madh universal dhe vuri në dukje se si testi e bëri shumë më të lehtë vazhdimin e shtatzënisë së saj.

Ndërsa ajo nuk e bëri të ditur identitetin e babait, ajo përmendi: “I dashuri im dhe unë jemi përtej të emocionuar të mirëpresim të voglin tonë #HubbCub këtë sezon festash 2024!”

Lindsay Hubbard

Ky lajm përkoi me Lindsay duke reaguar ndaj një postimi në Instagram që theksoi Dorinda Medley’s roli në zbulimin e sekretit të saj dhe përjashtimin e saj të mëvonshëm nga “Tradhtarët.

“Kjo ishte e tmerrshme! Super zhgënjyese dhe e trishtueshme,” Hubbard komentoi nën postim, duke shprehur zhgënjimin dhe pikëllimin e saj për situatën.

Shtëpi verore filloi xhirimet sot.