Lindsay Hubbard 'Nuk mund të flas vërtet' për thashethemet e tradhtarëve

Klea

Lindsay Hubbard 'Nuk mund të flas vërtet' për thashethemet e tradhtarëve

Pavarësisht se u ndanë muaj më parë, Lindsay Hubbard u detyrua të rijetonte verën më të keqe të jetës së saj përmes magjisë së televizionit.

Sezoni 8 i Summer House u filmua gjatë verës së 2023. Ai kishte për qëllim të regjistronte Lindsay dhe të fejuarin e saj Carl Radke duke festuar në muajt para dasmës së tyre. Në vend të kësaj, ajo dokumentoi rënien e marrëdhënies së tyre.

Luftimet filluan fundjavën e parë dhe grindjet vazhduan gjatë gjithë verës. Një Lindsay i dehur vazhdimisht akuzonte Carl-in se ishte “jo i matur” dhe “për diçka”. Më e dhimbshme nga të gjitha, ajo e quajti atë “Karl i Kokainës” ndërsa vuri në dyshim maturinë e tij të luftuar. Ajo e akuzoi atë se nuk ishte mbështetës, ndërsa vazhdimisht e bezdiste se kur do të gjente një punë. E tyre nuk ishte një ndeshje e bërë në Parajsë.

Jeta Vazhdon

Shpejt përpara disa muaj, dhe Lindsay i mori pjesët dhe vazhdoi me jetën e saj. Në pjesën e dytë të Summer House Reunion, ish-ekspertja e PR rrëfeu se ka një burrë të ri.

“Ai është shumë i ëmbël,” i tha ajo prezantuesit Andy Cohen. Ata janë takuar që nga janari. “Po, është serioze,” pohoi ajo. Thashethemet për të kundërtën, Lindsay nuk është shtatzënë. Dhe i dashuri i ri nuk e shikon shfaqjen, kështu që ai hyn pa asnjë ide të paracaktuar. Oh, djalë.

Përveç “babës” së saj të re, Lindsay hapi pronën e saj të re me qira Hubb House në Nashville. Ajo po punon gjithashtu për shëndetin e saj mendor dhe shërimin në terapi. Faleminderit asaj për këtë. Të gjithë mund të përdorin një ndihmë të vogël për të menaxhuar jetën.

Siç thotë ajo, “Isha shumë e përqendruar te nevojat e Karlit dhe të planifikoja një martesë. Pastaj, sapo u largova, fillova të fokusohesha në gjërat që doja të bëja dhe nevojat e mia.”

Thashethemet e Tradhtarëve

Më 13 maj, Lindsay mori pjesë në dasmën e shokut të aktorit të Summer House Andrea Denver në Verona, Itali, vendlindja e tij. Këtu jetuan dhe vdiqën edhe Romeo dhe Zhuljeta. Urime, Andrea! Jam i sigurt se historia juaj e dashurisë do të kthehet krejtësisht ndryshe nga të dashuruarit e Shekspirit.

Ndërsa e dërgonte në Itali, Rolling Stone e kapi Lindsin dhe e pyeti për ato Tradhtarët thashethemet që po qarkullojnë aktualisht. “Ka disa thashetheme që qarkullojnë se ju fillimisht u futët në këtë sezon të Tradhtarëve që sapo u filmua, por më pas ju duhej të tërhiqeshit në minutën e fundit,” pyeti gazetari. “A doni ta adresoni atë?”

“Po përpiqem gjithashtu të kuptoj më shumë për atë thashetheme,” u përgjigj Lindsay. “Por për fat të keq, jo, nuk mund të flas shumë për Tradhtarët.” Oh, po kështu do të thotë ajo ishte në emision? Kjo ishte një përgjigje mjaft e fshehtë. Vetëm koha do ta tregojë!

Të gjitha episodet e Summer House dhe The Traitors tani po transmetohen në Peacock.