Lindsay Hubbard 'nuk mund ta humbiste' dasmën e shoqes pavarësisht ndarjes

Klea

Lindsay Hubbard ‘nuk mund ta humbiste’ dasmën e shoqes pavarësisht ndarjes

Lindsay Hubbard është ende duke jetuar në kontekstin e të qenit një grua e përbuzur. Ka më shumë se një muaj që Carl Radke i dha fund fejesës së tyre pa asnjë shpjegim, të paktën për publikun. Ata do të martoheshin në nëntor në një destinacion luksoz në Meksikë.

Ylli i Summer House, kuptohet, ende po merret me pasojat e ndarjes së Carl me të. Dhe gjithçka që ajo bën shikohet përmes thjerrëzave të numrit emocional.

Kështu, kur Lindsay vendosi të marrë pjesë në një martesë në Evropë muajin e kaluar, ajo u duartrokit për të qenë një mike e fortë. Lënia mënjanë e emocioneve të saj nuk mund të ishte e lehtë kur ajo priste të martohej gjithashtu në vjeshtë.

Lindsay festoi “dashurinë e vërtetë” të shoqes së saj

Ndonëse mori pjesë në dasmën e 7 shtatorit në Portugali, Lindsay sapo e postoi këtë në rrjetet sociale. Ish-bashkëylli i saj në Summer House Jaclyn Shuman u martua me Tomasz Hunka atë ditë dhe Lindsay postoi foto nga ngjarja me një mbishkrim shoqërues.

“Një muaj më parë, një nga të dashurit e mi u martua në Portugali. Ishte një kohë e egër në jetën time, por ne kemi kaluar kaq shumë së bashku dhe nuk mund ta humbisja atë”, ka shkruar Lindsay. “Jam shumë i lumtur që mund të jem atje për të festuar dashurinë tuaj të vërtetë @jacshuman @thunka7.”

Dhe nuk do të ishte rasti i fundit që Lindsay anuloi planet e saj të udhëtimit. Më 25 shtator, ajo ndau një foto në Instagram të saj me grupin e miqve që festuan atë që do të ishte festa e saj e beqarisë në Bahamas.

“Nuk e dija se kjo sasi dashurie mund të ekzistonte në një foto. Ndihem plotësisht e mbingarkuar nga miqtë e mi më të mirë, dhe miqësia, dashuria dhe forca e tyre”, tha ajo. “Mënyra se si këto vajza janë mbledhur rreth meje 3 javët e fundit, më kanë mbajtur dorën, janë ulur në dushe dhe kanë qarë me mua, më kanë marrë, nuk më kanë lënë kurrë nga krahu, nuk më kanë lënë kurrë të ndihem vetëm dhe më pas më kanë çuar në një udhëtim – fillimisht ishte planifikuar për arsye krejtësisht të ndryshme – dhe megjithatë vazhdoi me këtë udhëtim sepse u bë më i rëndësishëm. Jam shumë e bekuar dhe mirënjohëse për secilën prej këtyre vajzave. Kjo është një histori për motrën dhe nuk mund ta bëja jetën pa to.”

Një gjë e tillë është e sigurt, Lindsay nuk do të lejojë që një dhimbje e vogël ta ngadalësojë atë.