Lindsay Hubbard i përgjigjet thashethemeve për shtatzëni

Klea

Lindsay Hubbard i përgjigjet thashethemeve për shtatzëni

Ka Lindsay Hubbard vazhdoi nga ndarja e saj e çrregullt nga Carl Radke? Absolutisht. Por, a është ajo gati për një fëmijë me të dashurin e saj të ri? Jo mjaft.

Ndërsa sezoni 8 i Summer House po mbyllet, Lindsay papritmas është nënshtruar thashethemeve se ajo është shtatzënë. Sigurisht, është pak problematike të pyesësh dikë nëse është shtatzënë, por gjatë një episodi të fundit të podcast-it Not Skinny Por Not Fat, prezantuesi shkoi atje. Ata e pyetën Lindsay nëse kishte ndonjë të vërtetë në thashethemet e shtatzënisë në Shtëpinë Verore dhe Lindsay nuk hezitoi me përgjigjen e saj.

Lindsay është duke pritur një fëmijë?

Në fillim të këtij viti, Lindsay zbuloi se po dilte me dikë të ri pas ndarjes së saj nga Carl. Ajo e quajti atë një romancë “bumerang”, sepse ishte dikush me të cilin ishte takuar në të kaluarën, i cili papritur u kthye në jetën e saj. Gjatë podcast-it, Lindsay konfirmoi se lidhja e tyre është në një vend të mirë, por ata ende nuk kanë krijuar një familje.

“Dua të them, këto thashetheme janë të çmendura. Po, jo, nuk jam shtatzënë”, konfirmoi Lindsay.

“Unë nuk jam shtatzënë,” përsëriti ajo. “Ata e thanë për Amandën [Batula] si në mars, por unë isha vetëm me Amandën në Portugali dhe Meksikë.”

Pra, Lindsay na goditi me një speciale dy-për-një. Jo vetëm që nuk është shtatzënë, por as Amanda. Diku, Kyle Cooke po fshin një rruazë djerse nga balli i tij.

Edhe pse Lindsay nuk është shtatzënë tani, mund të jetë një mundësi në të ardhmen. Tani për tani, ajo është e fokusuar vetëm në nxitjen e marrëdhënies së saj të re. Gjatë podcast-it, ajo konfirmoi se ata ishin në lidhje që nga janari dhe u shpreh se sa “i pabesueshëm” është ai. Ai është aq i jashtëzakonshëm sa ajo mund ta mbajë atë larg botës së Bravo.

“Nuk e di,” tha Lindsay për bërjen publike të lidhjes. “Dua të them, shikoni se ku më ka çuar kjo tetë vitet e fundit të jetës sime.”

Summer House transmeton episodet e reja në Bravo, të martën në mbrëmje në orën 21:00.