Lindsay Hubbard

Klea

Lindsay Hubbard i përgjigjet akuzave për “Falkim lotësh” pas ndarjes së Carl Radke

Lindsay Hubbard i përgjigjet akuzave për “Falkim lotësh” pas ndarjes së Carl Radke

Pas ndarjes së saj të trazuar nga Carl Radke, Lindsay Hubbard e ka vlerësuar vazhdimisht atë Shtëpi verore shokët e filmit për mbështetjen e tyre të palëkundur gjatë një periudhe sfiduese.

Lindsay Hubbard

Megjithatë, ndërsa drama e marrëdhënies së saj u shpalos në sezonin 8 të shfaqjes, disa nga anëtarët e tjerë të kastit filluan të vënë në dyshim versionin e saj të ngjarjeve.

Në një intervistë të fundit me Rolling Stone, Lindsay u shpreh e zhgënjyer dhe e lënduar për skepticizmin e disa miqve të saj.

Lindsay Hubbard

“Kjo ishte vërtet zhgënjyese për mua që ta shihja dhe sinqerisht, ishte vërtet e dhimbshme, sepse më bëri të vë në dyshim mbështetjen e tyre në një nga momentet më të vështira, më poshtëruese të jetës sime,” zbuloi ajo.

“Kjo nuk përfshin as ekipe, thjesht më mbështesni për poshtërimin që sapo kisha kaluar shumë publikisht ose keni mbështetje për diçka të keqe që i ndodh dikujt.”

Lindsay Hubbard

Paige DeSorbonje nga e Lindsay shokët e shtëpisë, fillimisht kishin shfaqur simpati ndaj Lindsay në finalen e sezonit 8 të Summer House.

Megjithatë, në një diskutim të sinqertë në emisionin After Show, Pejxh la të kuptohet dyshime për e Lindsay shfaqje emocionale gjatë një mbledhjeje në e Danielle Olivera apartament.

Paige DeSorbo

“Kur ajo qan, pa lot, nuk mund të përputhem me të.” Pejxh shpjegohet.

“Është shumë e vështirë për mua të besoj atë që del nga goja e saj.”

Paige DeSorbo

Ciara Miller i bëri jehonë ndjenjave të ngjashme, duke vënë në dukje:

“Sa herë që ajo rrëfen një histori, ajo është gjithmonë 110% viktimë. Nuk ka asnjëherë ndonjë gjë që ajo mund të kishte bërë apo thënë që ishte problematike apo e gabuar, kështu që unë e di që kur ajo tregon një histori, historia ka dy anë. Ka anën e Lindsay-t, ka anën e Carl-it, këtu është e vërteta dhe ka diku në mes kësaj.”

Paige DeSorbo

Duke iu përgjigjur këtyre kritikave, Lindsay mbrojti autenticitetin e saj emocional në Rolling Stone intervistë. “Për të parë më pas dikë të flasë se si po i shtija lotët e mi – as nuk di si të falsifikoj lotët”, pohoi ajo.

“Ose ata thonë se (Karl) në fakt nuk u nda me mua. Ishte vërtet e dhimbshme… Unë jam ende duke qëndruar pranë faktit që isha i verbër.” Ajo deklaroi.

Lindsay Hubbard

Pse u fejuat fillimisht nëse jeni kaq të shpejtë për të ikur dhe nuk flisni për problemet tuaja?… Unë i kërkova të gjente një punë dhe më pas ai u nda me mua.”

Për më tepër, Lindsay Hubbard mbetet e palëkundur në pohimin e saj se ajo ishte e verbër nga ndarja me të Karl Radkeduke hedhur poshtë çdo dyshim të hedhur në llogarinë e saj.

Lindsay Hubbard

“Unë jam ende duke qëndruar pranë faktit që kam qenë i verbër. Pse u fejuat në fillim nëse jeni kaq të shpejtë për të ikur dhe nuk flisni për problemet tuaja?” Lindsay pyetur në të njëjtën intervistë.

Ajo vazhdoi të detajojë ngjarjet që çuan në ndarje, duke theksuar:

Lindsay Hubbard

“Gjërat për të cilat po flisnim në ato dy javët e fundit ishin rreptësisht për karrierën e tij; nuk kishte të bënte me marrëdhënien tonë të përgjithshme. Nuk kishte të bënte me atë se si ai ndihej i pakënaqur. Ai përmendi anulimin e dasmës në atë ditë të fundit në Hamptons, por më pas menjëherë më pas tha: “Unë jam i përkushtuar të punoj për këtë me ju”. Duket thjesht e çmendur. I kërkova të gjente një punë dhe më pas ai u nda me mua.”

Deri më tani, nuk ka asnjë konfirmim në lidhje me kthimin e Shtëpi verore për sezonin 9.