Lindsay Hubbard

Klea

Lindsay Hubbard E SHKËRTUAR Pasi u hodh nga Carl Radke, ajo NUK e pa ndarjen që po vinte!

Lindsay Hubbard E SHKËRTUAR Pasi u hodh nga Carl Radke, ajo NUK e pa ndarjen që po vinte!

Lindsay Hubbard është duke luftuar pas fejesës së saj të prishur nga i fejuari, Karl Radke. Karl i ndërpreu festimet para dasmës kur anuloi dasmën gjatë xhirimeve të sezonit 8 të “Summer House”.

Lindsay Hubbard

Publicisti mbeti “i verbër” nga e Karlit vendimi, tha një burim për Us Weekly.

“Është e gjitha kaq e papërpunuar,” tha burimi i brendshëm. “Pluhuri nuk është qetësuar ende me të.”

Lindsay Hubbard

Këtë e konfirmoi burimi Karl “A e anuloi dasmën në kamera,” duke shtuar se ai ishte “aq i keq” për të bërë pushim gjatë xhirimit të serialit Bravo.

“Një person normal që do dikë nuk do të ndahej me dikë që e do në kamera,” tha burimi i brendshëm. “Pavarësisht se sa shumë probleme mund të keni, ju nuk e bëni diçka të tillë në kamera që bota të shohë reagimin e tyre.”

Lindsay Hubbard

Burimi vuri në dukje se ndërsa Lindsay Hubbard u “shkatërrua” dyshja “mund të kthehen sërish bashkë nesër”.

Informatori shtoi se kamerat po riktheheshin për të dokumentuar pasojat nga ndarja tronditëse.

“Casti kishte përfunduar tashmë xhirimet dhe tani ata po e rimarrin atë”, zbuloi burimi.

Lindsay Hubbard

Dasma ishte planifikuar për këtë nëntor, në Meksikë. Danielle tashmë ka festuar fejesën e saj me një dush nusërie në New York City. Beqaria e saj në Bahamas ishte caktuar për muajin e ardhshëm.

Lindsay Hubbard

Lindsay Hubbard37, dhe Karl, 38, u takuan gjatë xhirimeve të reality show-t, në vitin 2017. Marrëdhënia e tyre fillestare romantike nuk zgjati, por dyshja vazhdoi të krijonte një miqësi të fortë e cila u forcua gjatë sezoneve 4 dhe 5. Në janar 2022, Karl konfirmoi se dyshja kishte dalë zyrtarisht nga zona e miqve mes thashethemeve se ata kishin rindezur një marrëdhënie romantike.

“Jam i lumtur të raportoj, ne jemi duke u takuar dhe gjërat janë vërtet të mira”, tha ai në janar 2022. “Jemi shumë të lumtur. Ajo është dikush që ka qenë një mbështetje e jashtëzakonshme dhe pjesë e jetës sime [for years].

Lindsay Hubbard

Karl e ngriti pyetjen në gusht 2022 në një plazh të Hamptons ndërsa kamerat rrotulloheshin. Propozimi u shfaq gjatë sezonit 7 të Shtëpi verore.

“Këshilla ime: Mos hiqni dorë kurrë nga ajo lloj dashurie përrallore! 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻,” Lindsay shpërtheu pas propozimit. (Më falni që jam i ndyrë, por është e vështirë të mos jesh tani).

Lindsay Hubbard

Megjithatë, disa nga e Lindsay bashkë-yjet ndanë shqetësimet për fejesën e shpejtë. Danielle Olivera peshoi mbi situatën gjatë xhirimeve të serialit, verën e kaluar.

“Kjo është ajo që unë kam frikë, është paksa shumë si përrallë,” Olivera, 34, tha. “Ata po luajnë shtëpi.”

Ajo shtoi se “1000 për qind” besonte se çifti po lëvizte shumë shpejt.

“Mendoj se do të ishte çmenduri të fejoheshe tani,” u tha ajo disa prej kolegëve të saj.

Lindsay Hubbard

Lindsay ndau emocionet e saj gjatë një interviste me People, vetëm disa javë më parë.

“Është kaq e ëmbël të shohësh Karl ndërsa ne vazhdojmë të kontrollojmë detyrat jashtë listës sonë,” tha ajo për revistën.

“Ne jemi fjalë për fjalë tre muaj larg në këtë pikë, dhe do të kalojë kaq shpejt.” Lindsay shtuar. “Gjëja tjetër që ju e dini, unë do të eci nëpër rresht.”

Lindsay Hubbard

Lindsay Hubbard dhe Karl me sa duket ishin në rrugën e duhur të dielën e kaluar, pasi u panë “duke kërcyer pranë njëri-tjetrit” ndërsa ishin jashtë me shokët e tyre të grupit. në Montauk, NY.