Lindsay Hubbard dhe Johnny Bananas "Jo kompatibile"

Klea

Lindsay Hubbard dhe Johnny Bananas “Jo kompatibile”

Diskutimi i Lindsay Hubbard jeta personale ka kaluar historinë e saj me Carl Radke. Tani, gjithçka ka të bëjë me atë që do të ndodhë më pas për yllin e Summer House. Ajo shkëlqeu pozitivisht në BravoCon, dukej e gatshme për të vazhduar më tej. Pra, ndoshta është koha për të filluar pyetjen, kush do të jetë djali i ardhshëm me fat me të cilin ajo vendos të takohet?

Publicisti profesionist së fundmi ishte i lidhur me këngëtarin e kantri, Dustin Lynch, por aty nuk pati asnjë lidhje. Lindsay ka qenë duke qëndruar në Nashville, Tennessee, ku jeton këngëtari, por nuk ka pasur asnjë raport përtej miqësisë.

Dhe padyshim që mulli i thashethemeve e do Lindsay. Ajo është e gjallë, elegante dhe e sigurt. Gjithçka është në sy se me kë mund të takohet më pas. A mund të jetë ajo në një gjë të mirë me Johnny Bananas?

Dyshja u panë duke u shoqëruar ditën kur Lindsay do të martohej me Carl

Siç rezulton, ylli i realitetit televiziv së fundmi doli në një takim me personalitetin e The Challenge, Johnny “Bananas” Devenanzio.

“Erdhi dhe shkoi. Sapo filloi, mbaroi”, tha një burim i afërt me Lindsay për Us Weekly. “Ata dolën në një takim dhe tani ka mbaruar. Asgje me shume. Ata nuk janë të pajtueshëm.”

Lindsay dhe Johnny u panë së bashku në Nju Jork të premten e kaluar. Është një datë e rëndësishme për yllin e Summer House, i cili ishte caktuar të martohej me Carl në Meksikë pikërisht atë ditë.

Sa i përket romancës së saj të mëparshme, Lindsay është hapur vetëm së fundmi gjatë një paraqitjeje në The Viall Files. Nga ana e tij, Carl ndau emocionet e tij me kapitenin Lee Rosbach në podkastin e tij, Salty With Captain Lee. Megjithatë, ai episod u anulua, megjithëse ish-ylli i Below Deck mohoi të ishte pjesë e këtij vendimi. Kurioz.

Bravolebritete si Kyle Cooke, Gabby Prescod dhe Scheana Shay u panë duke festuar në Meksikë gjatë fundjavës në atë që do të kishte qenë dasma e Carl dhe Lindsay. Askujt nuk i mungon arsyeja për të festuar në parajsë.

Sezoni 8 i Summer House thuhet se do të ketë premierë në fillim të vitit 2024.