Lindsay Hubbard dëshiron që Kyle Cooke t'i 'tregojë faktet drejt' rreth ndarjes nga Carl Radke

Klea

Lindsay Hubbard dëshiron që Kyle Cooke t’i ‘tregojë faktet drejt’ rreth ndarjes nga Carl Radke

Ajo duket si Lindsay Hubbard është gati të fillojë të flasë. Fansat e Summer House do të supozonin se Lindsay do të kishte shumë për të thënë për ish të fejuarin Karl Radke sapo ajo filloi. Dhe duket se pjesëmarrja në BravoCon 2023 ishte katalizatori që prisnim të gjithë.

Një nga objektivat e Lindsay-t që i takon periudhës së marrëdhënies së saj me Carl-in është shoku i tij më i mirë Kyle Cooke. Ylli i treshes në Summer House së bashku dhe Kyle shpesh flisnin në kundërshtim me marrëdhënien e Carl dhe Lindsay.

Dhe sipas publicistit profesionist, themeluesja e Loverboy ka bërë edhe deklarata faktikisht të pasakta për marrëdhënien e saj.

Lindsay thirri Kyle-n për “turpërim të terapisë”

Lindsay zgjodhi podcastin The Viall Files si platformën për të rregulluar rekordin. Pika kryesore e mosmarrëveshjes ishte deklarata e mëparshme e Kyle për E! Lajmet se ish-çifti ishin në terapi “që kur filluan të takoheshin”.

“Ne ishim në terapi çiftesh, por nuk ishim në terapi çiftesh që kur filluam të takoheshim, gjë që tha Kyle,” i tha Lindsay Nick Viall të mërkurën, 8 nëntor, episodi i podcast-it të tij. “Nuk më pëlqen shumë kur ai është terapia – më turpëron që jam në terapi në çift.”

Implikimi i deklaratës së Kyle ishte se marrëdhënia ishte jofunksionale që nga dita e parë. Por Lindsay fajësoi ish-punën e Carl në kompaninë e Kyle si arsyen që ata filluan këshillimin e çifteve në nëntor 2022, pas një viti së bashku. Një pjesë e asaj drame u përfshi në Shtëpinë e Verës.

“Ai po kalonte një kohë vërtet të vështirë me punën e tij në Loverboy,” shpjegoi ajo. “Ai ishte shumë i pakënaqur. Komunikimi ynë ishte i fikur. Ajo fazë e muajit të mjaltit mbaroi.”

Ndriçimi i keq…

“Do të kishte kuptim nëse do të kishe ardhur [sic] këtu dhe më tha se ai dhe Carl po flisnin shumë kohët e fundit, ndoshta për karrierën e tij në Loverboy, dhe Kyle mbolli disa fara dyshimi, “tha Nick për “i habitur” nga teoria e Lindsay se Kyle ishte i tronditur. kur Karli e hodhi.

“Mund të ketë pasur absolutisht momente në kohë gjatë verës ku, ju e dini, Kyle mund të kishte qenë në veshin e Carl-it,” pohoi ajo. “Kyle e ka nxjerrë për mua për vite me radhë. Ai gjithmonë supozon më të keqen tek unë dhe gjithmonë mendon se jam një mjeshtër manipulues, e dini, një person i llogaritur. Unë jam si, ‘Jo. Unë jam thjesht më i zgjuar dhe më i shpejtë. Mendoj në këmbë.”

Lindsay po pret të shikojë sezonin e ri të Summer House për të parë se çfarë u diskutua. Ajo shtoi: “Edhe unë mendoj [Kyle’s] komunikimi, [he] mund t’ju thotë një gjë dhe më pas t’i thotë dikujt diçka krejtësisht të ndryshme. Pra, kush e di se çfarë bisedash [are] – Mendoj se do ta zbulojmë kur të transmetohet ky sezon apo jo? Por, unë patjetër mendoj se dikush ishte në veshin e Karlit. Thjesht nuk e di kush ishte.”

Sezoni i ri i Summer House thuhet se do të nisë në fillim të vitit 2024.