Lindsay Hubbard blen shtëpinë e parë pas ndarjes së Carl Radke

Klea

Lindsay Hubbard blen shtëpinë e parë pas ndarjes së Carl Radke

Lindsay Hubbard nuk mund të kishte luajtur më mirë lojën e zemërthyerjes. Pas Karl Radke anuloi fejesën e tyre, ajo qëndroi e heshtur derisa ishte koha e duhur për të treguar anën e saj të historisë. Ylli i Shtëpisë së Verës ka funksionuar me dinjitet dhe nuk ka folur plehra për ish të fejuarin e saj.

Dhe tani, pasi mbajti nënën për një përpjekje të re financiare, Lindsay zbuloi se bleu një pronë në Nashville, Tennessee. Pra, a do të zhvendoset vajza e NYC? A do të zhvendoset epiqendra e Hubb House në mes të vendit?

Ja çfarë dimë, drejtpërdrejt nga vetë Lindsay.

Lindsay është e emocionuar për #HubbHouse Nash

Të mërkurën, ylli i Shtëpisë Verore ndau në Instagram një seri fotosh të saj dhe një tufë masive letrash. Lindsay i shkroi fotot: “Rezulton se viti 2023 nuk ishte edhe aq i keq për mua”.

Në të vërtetë, kjo lëvizje e pushtetit do të thotë që Lindsay e mbyll vitin 2023 si një boss b*tch. Ajo nuk do të lejojë që viti të jetë në lidhje me marrëdhënien e saj të dënuar me Carl.

“Unë bleva një shtëpi!” Lindsay shpërtheu. “Por unë nuk do të jem ai që do të jetoj në të. Nëse do të shkoni në Nashville këtë vit me një grup miqsh, mund të qëndroni në pronën time me qira duke filluar nga marsi. I mërzitur sepse #HubbHouse Nash po vjen së shpejti!!”

Në një foto, Lindsay shfleton pirgun mbresëlënës përpara se të pretendojë se i hedh nëpër dhomë. Në një të dytë, ylli i realitetit televiziv po nënshkruan letra në një hapësirë ​​mbresëlënëse zyre.

“Ky ishte grumbulli im i dokumenteve nga mbyllja ime javën e kaluar!” ajo ka mbishkrimin e fotove.

Shokët Bravolebrities vërshuan postimin e Lindsay me fjalë urimesh. Ylli i Vanderpump Rules, Ariana Madix postoi emoji me sy të zemrës. Natyrisht, shoqëria është e rëndësishme duke pasur parasysh problemet e vetë Arianës për të zotëruar shtëpinë me ish të dashurin Tom Sandoval.

Leva Bonaparte, matriarkja e Southern Hospitality shtoi, “Nice!!!!! Të ardhurat nga STR janë lloji më i mirë!”

Ylli i Real Housewives of Salt Lake City, Whitney Rose, postoi: “Urime Linds! Shumë e emocionuar për ju!”

Maven i pasurive të paluajtshme dhe fillestari i Real Housewives of New York City, Erin Lichy shtoi, “Po!!!”

Bashkëylli i saj në Summer House, Andrea Denver, shkroi, “bravo Linds”.

Lindsay është duke vënë bast për mbështetjen e fansave të saj për ta bërë këtë një sipërmarrje fitimprurëse. Le të shohim nëse planet e saj do të realizohen.

Sezoni 8 i Summer House pritet të transmetohet në fillim të vitit 2024 në Bravo.