Lindi Sanya Richards-Ross nga RHOA

Klea

Lindi Sanya Richards-Ross nga RHOA

Ndërsa e ardhmja e saj vazhdon Amvisat e vërteta të Atlantës mund të jetë e pasigurt, Sanya Richards-Ross ka ende arsye për të festuar. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Aaron Ross, sapo kanë mirëpritur ardhjen në jetë të djalit të tyre të dytë!

“Ai është këtu!” Sanya njoftoi përmes Instagram Stories. “Dhe ai është i shëndetshëm, super i ftohtë dhe një dashnor absolut. Zoti është shumë i mirë.”

38-vjeçarja medaliste e bronztë olimpike tashmë është nënë e Aaron II gjashtë vjeçare. Fansat e RHOA panë me lot në fillim të këtij viti kur Sanya mbeti shtatzënë dhe më pas pësoi një abort, duke e ndarë historinë në emision. Fatmirësisht, foshnja e saj ylber tani ka ardhur shëndoshë e mirë.

Nga trauma në triumf

Pas një aborti “traumatik” që rezultoi që Sanya t’i duhej të merrte një transfuzion gjaku, ylli i Real Housewives më në fund ka arsye për të festuar.

Ajo dhe Aaroni u ngjizën sërish një muaj pas humbjes tragjike. Sanya më vonë zbuloi datën e saj të lindjes si ditën e Krishtlindjes (25 dhjetor 2023). Duket se vëllai i Aaron II nuk donte të priste!

“Nuk e mendoja se do të ndodhte kaq shpejt përsëri,” tha ajo për PEOPLE në kohën kur ndante lajmin e saj të shtatzënisë. “Por burri im, ai krenohet. Ai thotë: “Nuk më mungon kurrë”. Sa herë që ju jeni gati, unë jam gati.’ Unë thjesht nuk mund të isha më i lumtur.”

Sanya dhe Aaron vazhduan të dokumentojnë udhëtimin e tyre, duke përfshirë një zbulim tepër të lezetshëm gjinor. Tani vëmendja do të kthehet drejt emrit të djalit të vogël! A do të jetë ai Aaroni III? Apo Sanya dhe OG Aaron do të shkojnë në një rrugë tjetër?

Gjithashtu, duhet të pyesim veten nëse foshnja e re mund të ndihmojë në sigurimin e Sanyas për një sezon tjetër të RHOA. Ndoshta ajo mund të rikthehet në një rol “mik i” të paktën? Do të jetë interesante të shihet se në cilin drejtim Bravo vendos të zbresë kur bëhet fjalë për atë serial.

Ndjehuni të lirë TË NDËRNI DISA FJALË TË DASHURISË PËR SANYEN, AARON, AARON II DHE MRRITJEN E RE NË SEKSIONIN E KOMENTEVE MË POSHTË.