Tom Schwartz

Klea

Lidhja sekrete e Tom Schwartz dhe Scheana Shay zbulohet në trailerin tronditës të “Pump Rules”

Lidhja sekrete e Tom Schwartz dhe Scheana Shay zbulohet në trailerin tronditës të “Pump Rules”

Sezoni i njëmbëdhjetë i shumëpritur i Rregullat e Vanderpompës është afër qoshes, dhe Bravo hodhi një vështrim të fshehtë se çfarë mund të presin fansat në trailerin paraprak të publikuar të hënën.

Tom Schwartz

Tom Schwartz41 vjeç, pranon një seancë sekrete të kaluar me bashkë-yll, Scheana Shaynë pamjen paraprake dramatike të sezonit 11.

“Kam mashtruar. Unë isha një zuskë grimi. Unë u nda me Scheanasi, në Vegas dhe askush nuk e di këtë,” Schwartz i thotë bashkë-yll, Lala Kent.

Kent, 33, i cili është dukshëm i habitur, pyet – “Çfarë?”

të Schwartz-it ish, Katie Maloney, 36, duket se e trajton zbulimin në një skenë pasuese, duke i thënë ish-bashkëshortit të saj: “Ndjenjat e mia nuk kanë pasur kurrë rëndësi për ty”.

Tom Schwartz

Schwartz përpiqet të heqë dorë nga përpjekjet e tij me Shayduke treguar Maloney, “Ishte vetëm një puthje.”

Tom Sandoval duket se hidhet në përzierje kur ai akuzon Shay të qenit “gruaja tjetër në marrëdhënien af-mbret”, me sa duket duke treguar për lidhjen e saj të kaluar me Eddie Cibrian, ish-burrin e “Shtëpiake të vërteta të Beverly Hills” shap, Brandi Glanville.

Tom, nuk do ta thuash këtë,” Shay tregon Sandoval në një shkëmbim të zjarrtë. “F-k ju!”

Tom Schwartz

Shay më parë pretendoi se ajo kurrë nuk e dinte se Cibrian ishte martuar gjatë kohës së tyre së bashku, mbi dhjetë vjet më parë. Ajo ka pohuar se i ka dhënë fund gjërat kur e ka marrë vesh.

Një trekëndësh dashurie që përfshin Schwartz dhe Maloney është ngacmuar në trailer, i cili nxjerr në pah një femër të paidentifikuar me flokë rozë.

“Unë kam një dashuri për një çift të divorcuar,” zbulon gruaja misterioze.

Tom Schwartz

Schwartz pranon – “Unë kurrë nuk kam qenë në një trekëndësh dashurie më parë.”

Maloney përqesh në një skenë të filmuar me miqtë – “Fitoftë njeriu më i mirë”.

Ariana Madix Së fundmi zbuloi se ajo është e përgatitur që shikuesit ta mbështesin Tom Sandoval në vazhdën e skandalit të mashtrimit.

“Shënoni fjalët e mia, të gjithë do të urrejnë Ariana këtë sezon dhe zhvilloni një vend të butë për Tom”, shkroi një përdorues i Instagramit në nëntor.

Ariana Madix

Madix thirri për të ndarë se ajo “me siguri nuk do të befasohej nëse audienca do të lëvizte në atë mënyrë”.

Madix përplaset Sandoval dhe kërcënon me veprime ligjore për “shkatërrim[ing]Si “jeta” dhe “shtëpia” e saj përpara se të pretendonte se ai “përpjekte[ed] për të vrarë [her] f–qen mbret.”

Adhuruesit e emisionit e dinë këtë Sandoval vazhdoi një lidhje mujore me bashkë-yll, Rachel “Raquel” Leviss, i cili nuk u kthye për sezonin 11. The Çështja u trajtua gjatë një serie shpërthyese ribashkimi të Sezonit 10.

“Kjo është e Arianës anësor; Sandoval’s anë këtu,” James Kennedy deklaron teksa zvarrit këmbën nëpër rërë gjatë një dite plazhi me grupin. “Mos e kaloni vijën!”

Ariana Madix

Shay dhe Kenti do të luftojë për të ruajtur besnikërinë ndaj Madix ndërsa ndërveprojnë me Sandoval dhe Schwartz, shoku dhe partneri më i mirë i biznesit të frontmanit të kopertinës.

Lisa Vanderpomp inkurajoi një qasje më të mirë në lidhje me Sandoval në një mini teaser të transmetuar gjatë BravoCon, muajin e kaluar.

“Për të humbur mikun e tij më të mirë, biznesi i tij është në përrua – gjithçka ka shkuar keq në jetën e tij,” tha ai “Shtëpiake të vërteta të Beverly Hills” u tha shap grave.

Lisa Vanderpump

Maloney paralajmëron Shay për të qëndruar larg Schwartzduke i thënë shokut të saj: “Nëse do të bëhesh shoqe me të, ajo do të të kundërshtojë – mbreti të të ndërpresë.”

Kenti hije Madix për fitimin e parave gjatë pasojave të “Scandoval”, snajper – “Nuk kam përjetuar kurrë dikë që mashtrohet dhe papritmas ajo bëhet Zot.”

Shtypni luajtjen më poshtë.

Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 shfaqet premierë të martën, më 30 janar në orën 20:00 ET, në Bravo.