Leva Bonaparte ndan atë që ajo nuk do të bëjë "kompromis" në jetën e saj

Klea

Leva Bonaparte ndan atë që ajo nuk do të bëjë “kompromis” në jetën e saj

Rikthimi i Southern Hospitality ka arritur kulmin e interesit të fansave Leva Bonaparte përsëri. Banori i Charleston, Karolina e Jugut luan si në Southern Charm ashtu edhe në Southern Hospitality. Ajo është shoqja që ofron këshilla për pjesën tjetër të kastit në Southern Charm.

Në hitin e fundit televiziv, Leva tregon jetën e saj profesionale teksa kamerat ndjekin stafin e restorantit të saj më të suksesshëm, Republic. Southern Hospitality u shfaq premierë në 2022 dhe aktualisht është duke transmetuar sezonin 2.

Leva duket se i ka të gjitha. Një karrierë e suksesshme dhe një familje e mrekullueshme. Ajo ndan djalin pesëvjeçar Lamar Jr. me bashkëshortin e saj Lamar Bonaparte. Dhe në një dialog të fundit me Us Weekly, sipërmarrësja tregoi se si menaxhon një ekuilibër punë/jetë. Si dhe çfarë nuk do të rrezikohet kur bëhet fjalë për rritjen e fëmijës së saj.

Leva përdor “kohën time” për të rimbushur dhe për të sjellë më të mirën e saj për familjen e saj

Leva i tha ekskluzivisht Us Weekly se mëngjeset janë kohë e çmuar për t’u rimbushur dhe për të vënë veten në vend të parë.

“Më pëlqen ta trajtoj veten me ‘kohën time’ dhe të ndihem gati dhe e freskët për atë ditë,” shpjegoi ajo. “Këto orët e ardhshme janë shumë të zëna përpara se djali i vogël të kthehet në shtëpi dhe të fillojë kaosi.”

Natyrisht, katër lokalet e Levës kanë nevojë për shumë vëmendje. Dhe koha e përgatitjes për shërbimin e mbrëmjes godet më së shumti gjatë natës. Por Leva gjithmonë arrin të bëjë një rutinë para gjumit me Lamar Jr. përpara se të niset për të vizituar vendet e saj të ndryshme. Është diçka për të cilën ajo nuk do të bëjë “kompromis”.

“Ne zakonisht lexojmë disa nga këto histori pesë minutëshe, flasim për gjënë tonë të preferuar që bëmë sot dhe [it’s time] për të fjetur!” Leva ndau rutinën e ëmbël të gjumit.

Pasi djali i saj është futur në shtëpi, ylli i reality TV shkon në punë. Dhe ka qenë një urdhër i gjatë për të mbledhur kastën e “Souther Hospitality” këtë sezon. Leva po vendos ligjin për të pirë në punë pas një sezoni të butë vitin e kaluar.

Merrni Southern Charm të enjten në orën 8/7c dhe Southern Hospitality menjëherë në Bravo.