Lesa Milan ishte 'gabim' për 'miqësinë' me Chanel Ayan

Klea

Lesa Milan ishte ‘gabim’ për ‘miqësinë’ me Chanel Ayan

Lesa Milan përjetuar shumë gjatë sezonit të dytë të Amvise të vërteta të Dubait. Përveç mirëseardhjes së të sapoardhurës Taleen Marie dhe ngritjes së biznesit të saj, Mina Roe, në lartësi të reja, ajo gjithashtu goditi një problem të ashpër. Ylli i realitetit, i cili ishte trashë si hajdutët me kolegun e saj Chanel Ayan, përjetoi mallkimin e miqësisë në reality TV. NeNe Leakes dhe Cynthia Bailey e kaluan atë. Dhe kështu bënë Tamra Judge dhe Vicki Gunvalson. Pas tensioneve të këtij sezoni dhe goditjeve masive, ish-të dashurat kanë marrë kohë të ndarë nga njëri-tjetri. Por a mund të kthehen atje ku ishin?

Lesa thotë se është mirë me vendin ku është marrëdhënia e saj me Chanel Ayan

Para fillimit të sezonit, vëzhguesit e dinin se Chanel dhe Lesa kaluan diçka të vështirë gjatë xhirimeve. Caroline Brooks e la të kuptohet në tetor 2023. “Askush nuk është duke u përplasur me Lesa Milanin”, shkroi ajo në internet, duke iu referuar pushimit të Lesas në rrjetet sociale. “Ajo mori një pushim nga mediat sociale sepse dëshiron për arsyet e saj.”

Traileri gjithashtu ngacmoi diçka shpërthyese. “Miqësia ime me ty ka mbaruar”, i tha Chanel Lesa-s përpara se kjo e fundit t’i përgjigjej: “Kjo shfaqje nuk ia vlen për mua”.

Në një bisedë me Decider, Lesa tha se ishte e hapur për të rindërtuar miqësinë e saj me Ayan, por kjo do të kërkonte qëllim dhe kohë. “Më duket sikur duhet të kemi një bisedë,” tha ajo. Ne duhet të marrim përgjegjësi, kushdo që gabon.”

Ajo vazhdoi, duke thënë se “kurrë nuk do të thoshte kurrë” sepse marrëdhënia e saj me Chanel ishte e vërtetë. “Unë sinqerisht e doja atë dhe ishte një miqësi e vërtetë,” tha ajo. “…do të ishte vërtet e trishtueshme të hidheshim gjithë ato vite miqësie për një shfaqje televizive, sepse këto janë jetët tona reale.”

“Kështu që nuk do të them kurrë kurrë, por do të them që tani, jam mirë. Jam mirë aty ku jam.”

Diku tjetër, Lesa tha se mendonte se kishte një “miqësi të fortë” me Ayan, por mësoi se ishte “gabuar” ndërsa sezoni përparonte. “… do të shohim shumë nga këto gjëra të luhen dhe nuk dua t’i prish ato për shikuesit.”

Real Housewives of Dubai vazhdon të martën në orën 21:00.