Lesa Milan godet Caroline Stanbury-n 'E veshur me ar dhe ndryshkur'

Klea

Lesa Milan godet Caroline Stanbury-n 'E veshur me ar dhe ndryshkur'

Kishte mjaft kohë midis dy sezoneve të Amvise të vërteta të Dubait. Mjaftoi një pauzë që aleancat u zhvendosën ndërkohë.

Lesa Milan dhe Chanel Ayan ishin duke udhëtuar për njëri-tjetrin në sezonin 1 dhe me sa duket u pëlqente të dilnin nga Caroline Stanbury. Ayan madje u shfaq në festën e dasmës së emigrantit britanik në shkretëtirë me një paruke bjonde. Dyshja u tërhoq nga zemërimi i Caroline me përpjekjet e yllit të saj për ta ngritur atë në skenë në ditën e saj të madhe.

Por kjo dinamikë ka ndryshuar dhe modelja profesioniste tani është miqësore me alumin e Zonjave të Londrës. Ajo dhe Lesa janë ende në xhirime bashkë, por kjo e fundit po vë në pikëpyetje vendimin dhe motivin e shoqes së saj për ngrohjen me Caroline.

Lesa “e sheh” Caroline “për atë që është”

Lesa kohët e fundit iu bashkua podcast-it Virtual Reali-Tea të Page Six për të vënë në dyshim zhurmën për Caroline, veçanërisht nga ndjekësit e saj.

“Nuk e kuptoj, me të vërtetë nuk e kuptoj zhurmën, me të vërtetë nuk e kuptoj”, tha themeluesi i Mina Roe.

“Ndjehem sikur do të doja të isha në këtë anë çdo ditë,” shpjegoi ajo gjatë podcast-it. “Dhe kushdo që tundet me mua, ngrihet lart.”

Lesa tha se gjithçka që ajo prek “kthehet në ar” dhe sugjeroi që influencuesi profesionist “po ndryshket”.

“Atje, duket shumë e veshur me ar dhe e ndryshkur,” shtoi emigranti amerikan.

Nuk ka dashuri të humbur mes dy yjeve dhe Lesa ruan distancën e saj. Ajo është gjithashtu e kujdesshme ndaj Caroline.

“Nuk kam asnjë problem me të. E dini kur thonë pa pritshmëri, asnjë zhgënjim? Ndjehem sikur e shoh ashtu siç është, e dini, duke rrëshqitur”, shpjegoi sipërmarrësi. “Dhe kjo më mjafton. Unë i lundroj ato hapësira në përputhje me rrethanat.”

Në të vërtetë, ish-banori i Majamit ndihet më i lënduar nga tradhtia e perceptuar e Ayan-it se çdo gjë tjetër.

“[I had] shumë pritshmëri dhe kështu ajo është e vetmja që mund të më zhgënjejë vërtet,” shpjegoi ajo.

Marrëdhënia e Ayan dhe Lesa përkeqësohet më tej ndërsa sezoni 2 vazhdon, dhe nëna e dy fëmijëve është e prirur ta shikojë të gjitha të luhen në ekran. Mund t'i përgjigjet disa prej pyetjeve të vetë Lesës në lidhje me mosmarrëveshjen me ish-zotën e saj.

“Ishte një miqësi e vërtetë dhe mendoj se njerëzit mund të identifikohen me të. Unë dhe Ayan, ne ishim vërtet miqtë më të mirë dhe … mezi pres të shoh se si do të ndodhë gjithçka,” zbuloi ajo. “Duhet të kem humbur diçka sepse nuk e pashë të vinte. Kështu që unë jam po aq i investuar sa tifozët.”

Lesa dyshon se krijuesi i Ayan Beauty mund të ketë “patur disa ndikime të jashtme”.

“Unë e di, nga këndvështrimi im, ishte shumë si një konkurs i fshehtë që unë ndjeva se po ndodhte që nuk e dija në atë kohë deri më vonë,” shpjegoi ajo.

Ylli i realitetit televiziv është ende në zi për miqësinë e saj të mëparshme me Ayan, duke thënë se ajo “me të vërtetë, sinqerisht e donte atë”.

Dhe është gjithmonë e trishtueshme kur dikush ndahet, apo jo?” – përfundoi Lesa.