Lesa Milan fshin 'gjarpërin' Caroline Stanbury

Klea

Lesa Milan fshin ‘gjarpërin’ Caroline Stanbury

Duke ditur gjendjen e marrëdhënieve të aktorëve në kohë reale, dinamika e Real Housewives of Dubai ndihet si një fasadë. Lesa Milan duke shijuar pijet me Caroline Stanbury ishte jashtë karakterit, bazuar në atë që fansat panë në Sezonin 1.

Chanel Ayan gjithashtu po shkon mirë me emigrantin britanik dhe kjo po i ndërlikon gjërat për miqësinë e saj me stilistin.

E gjithë kjo bie erë josinqeriteti. Dhe Lesa po ndan mendimet e saj pasi shikoi episodin më të fundit gjatë të cilit ajo drekoi me Caroline dhe Ayan.

Lesa u pajtua me Caroline sepse nuk i pëlqen konflikti

Lesa dhe Caroline u pajtuan pas përfundimit të xhirimeve për sezonin 1. Në dy vitet që nga ajo kohë, dyshja janë kthyer menjëherë në kujdes ndaj njëri-tjetrit. Pra, çfarë mendon ish-banori i Majamit që ka ndryshuar mes xhirimeve të Sezonit 2 dhe transmetimit të tij?

“Një gjarpër mund të ndryshojë lëkurën e saj, por ata do të jenë gjithmonë një gjarpër,” tha Lesa për Us Weekly për miqësinë e saj me Caroline.

“Nuk më pëlqen shumë konflikti. E di që tingëllon çmenduri, por sinqerisht nuk më pëlqen konflikti,” shpjegoi ajo. “Pra pas [the] ribashkim, u ndjeva si një bisedë mes Stanbury-t dhe unë duhej të ndodhte dhe ajo më kërkoi falje. Dhe kështu unë hyra në fillim si, ‘OK, nëse më thua se të vjen keq, unë do ta marr për atë që është derisa të provosh të kundërtën’. Kjo është pothuajse ajo që ndodhi.”

Miqësia e Chanel dhe Caroline e mori Lesa “në befasi”

Ndoshta fakti që edhe shoqja e ngushtë e Lesës Chanel bëri paqe me alumin e Zonjave të Londrës. Ajo e gjen miqësinë e rreme. Në të vërtetë, Lesa vuri re se dy yjet e saj “nuk e pëlqyen kurrë njëri-tjetrin”.

“Më befasoi në një farë mënyre më shumë se të tjerat, por mendoj se, në përgjithësi, nuk jam duke e blerë atë. Kjo është e vetmja gjë”, tha Lesa. “Por unë jam këtu për t’u akorduar ashtu si të tjerët, sepse ndihem sikur ka pasur shumë gjëra që nuk i kam parë sepse nuk jam në të gjitha skenat. Unë nuk jam gjithmonë me ta. Dhe kështu, mezi pres të shoh se si do të zhvillohet e gjithë kjo gjë.”

Chanel minimizoi gjithashtu miqësinë e saj me Caroline.

“E kuptoj, njerëzit mund të vazhdojnë, por Ayan gjithmonë më thoshte se ata nuk ishin vërtet miq në atë kohë,” shpjegoi Lesa, “Ndoshta që kur nuk kemi qenë miq, ata ndoshta janë afruar më shumë. Une nuk e di; Unë jam jashtë duke kërkuar brenda.”

“Ne jemi një grup miqsh,” tha Lesa

Dizajnerja e modës theksoi se ajo është “absolutisht jo” xheloze për miqësinë e Chanel dhe Caroline, thjesht e hutuar.

“Unë jam shoqe me të gjitha vajzat dhe nuk jam nga ato mike që janë super posesive dhe territoriale – Ayan është”, shtoi Lesa. “Dua të them, kurrë nuk e pashë atë si diçka që ishte e vërtetë [and] Nuk e pashë kurrë si diçka që do të bëhej diçka. Pra, nuk kishte vend dhe hapësirë ​​për të qenë xheloz.”

Lesa sugjeroi pabesi aktuale nga ana e Ayan, ndërsa në sezonin 1, supermodelja po forcohej në oborrin e saj.

“Une kurre [said,] “Ju mund të jeni vetëm miq me mua.” Ne jemi një grup miqsh. Ne të gjithë varemi në të njëjtin rreth. Ne të gjithë shkojmë në të njëjtat festa, por ishim miqtë më të mirë”, shpjegoi ajo. “Unë mendoj se për mua, natyrisht, sepse besnikëria ime ishte ndaj saj, gjë që shkaktoi të gjithë situatën me Stanbury në sezonin 1, thjesht prisja të njëjtën besnikëri dhe nuk e kuptova.”

Shikoni The Real Housewives of Dubai të martën në 9/8c në Bravo.