Lesa Milan flet për tradhtinë e Chanel Ayan dhe SHADES Caroline Stanbury!

Klea

Lesa Milan flet për tradhtinë e Chanel Ayan dhe SHADES Caroline Stanbury!

Lesa Milan flet për tradhëtinë e Chanel Ayan dhe SHADES Caroline Stanbury!

Lesa Milan është duke tërhequr perden e pasojave të saj dramatike me Chanel Ayan dhe nuk po përmbahet teksa i bën hije Caroline Stanbury në një intervistë të re të sinqertë.

Amvise të vërteta të Dubait yll, Lesa Milankohët e fundit foli për dinamikën në zhvillim të sezonit, pasojat e saj me Chanel Ayandhe i riu i emisionit, Taleen Marie.

Lesa Milan

Fansat do ta mbajnë mend këtë RHODubai debutoi në vitin 2022 dhe u rrethua menjëherë nga polemika. Bravo u përball me kritika për prodhimin e një shfaqjeje në një vend të njohur për ligjet e tij strikte kundër grave dhe komunitetit LGBTQ+.

Pavarësisht kësaj, spektakli ka marrë një ndjekës të përkushtuar.

Lesa Milan

Lesa kohët e fundit u ul me Revista jashtë dhe ndau mendimet e saj për drejtimin e shfaqjes dhe ndërprerjen e gjatë mes sezoneve.

Duke iu drejtuar vonesës, ajo tha me çiltërsi, “Do të duhet ta marrësh atë me Bravo. Nuk jam i sigurt për vonesat sepse edhe ne kemi pritur.” Ajo shtoi, “Ne e filmuam këtë sezon muaj më parë. Unë do të them këtë: i dashur im, ia vlen të presësh. Më duket se sezoni i parë ishte si ngrohja, dhe sezoni i dytë është vendi ku ne u shfaqëm në punë, zemër.”

Lesa Milan

Duke reflektuar për përplasjen e saj me ish-shoqen Chanel Ayan, Lesa shprehu habinë e saj sesi rrodhën gjërat. “Epo, të jem i sinqertë, nuk e di se ku filloi, por do të them që më kapi në befasi. Nuk e kisha idenë se finalja do të përfundonte ashtu siç përfundoi, por në botën e realitetit, ishte epike. Megjithatë, në realitet për ne ishte kaq e trishtueshme dhe zemërthyese,” zbuloi ajo. Lesa la të kuptohet për një ndërtim dramatik, duke thënë:

Chanel Ayan

“Djema do t'ju duhet të prisni deri në fund, por ai luan disa episode që çojnë në, si, shpërthimin e madh. Është shumë zhgënjyese. Është si një marrëdhënie që prishet në njëfarë mënyre, por këtu ne jemi më përrallor se kurrë.”

Lesa gjithashtu preku marrëdhënien e saj në zhvillim me Caroline Stanburyduke vënë në dukje përpjekjet që ajo bëri për të ndrequr gardhe.

Caroline Stanbury

“Unë do ta them këtë… episodin një dhe të dytë, e shihni që vërtet po përpiqesha me të. Nëse thua se të vjen keq, unë të besoj derisa ta bësh përsëri, dhe ke vetëm një shans me mua. Unë mund t'ju tregoj më shumë sesa mund t'ju them, dhe pres të njëjtën gjë.”

Megjithatë, Milano pranoi se ajo kurrë nuk ndjeu një lidhje të vërtetë me Stanbury.

Caroline Stanbury

“Nuk më duket sikur asgjë me të më gërvisht pendët sepse nuk jemi aq afër, e kupton? Ndihem si me Chanelështë shumë ndryshe sepse ne ishim fjalë për fjalë miqtë më të mirë.”

Duke diskutuar Caroline Brooks dhe miqësinë e saj të re me Chanel, Lesa ishte skeptik.

Caroline Brooks

“Unë ende nuk mendoj se është e vërtetë – si mund të kem një problem me diçka që nuk është reale? Dua të them, mendoj se të gjithë në mediat sociale mund ta shohin atë. Nuk ndjej asgjë sepse nuk është e vërtetë.”

Ajo vazhdon duke thënë se është “në një vend të mirë” me të gjithë në kast, përveç Chanelme të cilin ajo ka një problem të vërtetë.

Chanel Ayan

Ndërsa biseda përfundoi, Lesa preku mungesën e Nina Ali dhe foli për shtesën e re në emision, Taleen Marie.

“Do të na mungojë gjithmonë dhe ajo është e pazëvendësueshme. Nina është më i qetë dhe i rezervuar, dhe Talinë është si një top i madh energjie. Kështu mendoj Talinë sjell energjinë, energjinë shtesë, jo se kishim nevojë edhe për energji, sepse ndihem mes Ayan dhe unë, ndihem sikur tashmë kemi Brooks. Ajo duket si një vajzë argëtuese.”

Taleen Marie

Amvisat e vërteta të Dubait transmetohet të martën në mbrëmje Bravo.