Lenny Hochstein

Klea

Lenny Hochstein kap dhe sulmon fansat e ‘RHOM’ për prishjen e fejesës së tij me Katharina Mazepa

Lenny Hochstein kap dhe sulmon fansat e ‘RHOM’ për prishjen e fejesës së tij me Katharina Mazepa

Lenny Hochstein lëshoi ​​një përgjigje të zjarrtë ndaj fansave të cilët nuk e kishin mbështetur fejesën e tij të fundit Katharina Mazepa27.

Katharina Mazepa

Kirurgu plastik u shfaq në rrjetet sociale për të mbrojtur lidhjen e tij dhe nuk u ndal të shprehte ndjenjat e tij. Leni’s Reagimi agresiv dhe i vrazhdë është larguar Amvise të vërteta të Majamit fansat që gumëzhinin nga intriga dhe kurioziteti, të etur për të thelluar më thellë në dramën që rrethon fejesën e tij të diskutueshme.

Lenny Hochstein

Fejesa e diskutueshme e çiftit shkaktoi një mori kritikash nga ndjekësit e rrjeteve sociale. Mjeku nga Miami u befasua Katarina me një propozim romantik gjatë pushimeve në Spanjë dhe çifti mezi priste të ndajë lajmin e gëzueshëm me botën. Megjithatë, në vend që të marrë vërshimin e pritur të urimeve, e Katarinës Postimet në Instagram u përmbytën me komente helmuese, duke aluduar në faktin se Leni është ende i martuar ligjërisht me gruan e tij të larguar, Lisa Hochstein.

Lisa Hochstein

Katharina Mazepa shkoi në Instagram të shtunën në mbrëmje nga Spanja për të ndarë foto nga arratisja romantike e çiftit të lumtur. “Në majë të një shpelle të lashtë pirate, me pamje nga perëndimi i diellit mbi Es Vedrá që të lë pa frymë, ai kërkoi të më vidhte përgjithmonë.” Katarina mbishkrimi i postimit tronditës që la të habitur fansat dhe ndjekësit e TV realitetit.

Katharina Mazepa’s Postimi i angazhimit gjeneroi mbi 4,700 komente, me Lenny Hochstein, 57 vjeç, duke marrë drejtimin në përgjigjen ndaj atyre negative, një person nën postim vuri në dukje: “E dini çfarë është e trishtueshme? Ju jeni shumë të lumtur në këtë foto, por jeni zgjuar në orën 140 të mëngjesit EST duke iu përgjigjur njerëzve në IG. Kjo më bërtet “lumturi”.

Katharina Mazepa

Kur dikush thjesht pyeti: “A nuk do të jetë së shpejti…”, Lenny u përgjigj me sarkazëm, “a duhet të kisha konsultuar fillimisht me ju për t’u siguruar që keni miratuar kohën?”

Lenny Hochstein

Një person tjetër shkroi: “Ai duhet të jetë shumë i pasur? Për qëllime me pantallona të shkurtra dhe këpucë sportive dhe për të marrë një “po” , hajde djalë, pantallonat e gjata dhe këpucët e shtrenjta janë një domosdoshmëri për një grua si kjo, 🤷‍♂️” Leni u përgjigj në mënyrë të vrazhdë, “ato këpucë janë më të shtrenjta se çdo gjë që zotëroni”.

Lenny Hochstein

Në përgjigje të pyetjes, “Sa e madhe është llogaria e tij bankare?”, kirurgu plastik i sigurt u përgjigj, “shumë më i madh se jotja”.

Lenny Hochstein

Në një përgjigje tjetër të kapur të marrë nga Gjithçka Rreth Çajit Leni ofendoi pamjen e një fansi, ndërsa shkruante, “Natyrisht që nuk do të arrini kurrë askënd me personalitetin tuaj, as pamjen tuaj, as ndonjë sukses. Ndoshta ka shpresë për ju. E di që është një vajzë që kërkon një humbës. Ju vetëm duhet ta gjeni atë. Unë do të lutem për ju.”

Lenny Hochstein

Dikush tjetër vuri në dukje, “Dude sapo u divorcua dhe tani u fejua brenda një viti. Yikes”, për të cilën Leni u përgjigj: “Ti je si një nostradumbas i rregullt”.

Lenny Hochstein

Leni padyshim që po ecën plot avull përpara në marrëdhënien e tij me modelen 27-vjeçare austriake. Romanca e çiftit të ri filloi gjatë martesës së tij me Lisa Hochsteindhe e tyre lidhja shkon shumë prapa. Siç u zbulua në Amvisat e vërteta të Majamit, Katarina ishte tashmë pjesë e familjes përpara se të shpallej divorci. Tani, duket se lidhja e tyre vetëm sa po forcohet, dhe ata po e përqafojnë dashurinë e tyre pa asnjë qëllim për të ngadalësuar.

Lisa Hochstein

Divorci mes Leni57, dhe Lisa40 vjeç, u kthye në një betejë të hidhur menjëherë pasi ai paraqiti kërkesën për të në fillim të majit 2023, duke shënuar fundin e martesës së tyre 12-vjeçare. Lisa nuk humbi kohë duke akuzuar ish-bashkëshortin e saj për tradhti me Katharina Mazepa.

Lenny Hochstein

Lisadhe Leni u martuan në tetor 2009 dhe së bashku, ata krijuan një familje me ardhjen e dy fëmijëve të tyre, Logan, tani 7 vjeç dhe Elle, e cila është 3 vjeç.

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla