Lisa Hochstein

Klea

Lenny Hochstein i Dëshpëruar për të tërhequr marrëveshjen fitimprurëse të divorcit me Lisa Hochstein pas fejesës së tij

Lenny Hochstein Dëshpëruar për Tërhiq zgjidhjen fitimprurëse të divorcit me Lisa Hochstein pas fejesës së tij

Lenny Hochstein ka hequr dorë nga zgjidhja e divorcit që arriti me gruan e tij të larguar, Lisa Hochstein.

Kirurgu plastik paraqiti një peticion urgjent më 10 gusht për të anuluar marrëveshjen, raporton Page Six.

Lenny Hochstein

Një dosje e dytë e zbuloi këtë Lenny Hochstein avokati ishte konsultuar me Amvise të vërteta të Majamit avokati i yllit, dhe të dyja palët ranë dakord për të zgjidhur konfliktin jashtë gjykatës.

Katharina Mazepa

Lenny Hochstein57 vjeç, gjithashtu kërkoi që marrëveshja e anuluar të mbahej e fshehtë, duke vënë në dukje në marrëveshjen e konfidencialitetit se ai e paraqiti kërkesën e tij në “parashikim” të Lisa, 41, duke refuzuar zgjidhjen.

Një i brendshëm i tha mediumit këtë Leni po përpiqet të “falimentojë” ish-in e tij duke zvarritur procesin ligjor dhe duke e detyruar yllin e realitetit në ofertën e “low-top”.

Lisa Hochstein

Beteja kryesore e divorcit të ish-çiftit vazhdoi për muaj të tërë përpara se çifti të arrinte një marrëveshje zgjidhjeje në qershor, sipas dokumenteve gjyqësore të siguruara nga Page Six.

Në fillim të korrikut, u duk se çifti ishte afër zgjidhjes së çështjeve të tyre dhe madje kishin rënë dakord për këtë Lisa do të largoheshin nga rezidenca e tyre në Majami, në shtator.

Lisa Hochstein

Kirurgu ia bëri pyetjen të dashurës së tij 27-vjeçare vetëm disa javë më vonë, me sa duket duke ringjallur rrjetet e këqija të rrjeteve sociale. Lisa thirri ish-in e saj të ardhshëm që i kishte propozuar “zonjën” e tij dhe Leni’s nëna u fut në dramë kur shpërndau nënën e dy nipërve të saj.

“Do të jem shumë i lumtur që këtë herë do të keni një grua që dashuron [sic] dhe ju respektoj,” shkroi Marina Hochstein në seksionin e komenteve më poshtë Leni dhe Katharina Mazepa’s Njoftimi i përbashkët në Instagram.

Ajo shtoi – Ju sigurisht nuk e keni pasur këtë në martesën tuaj të mëparshme. Suksese urime.”

Lenny Hochstein

Leni vazhdoi të kritikonte yllin e Peacock që e quajti veten “viktimë” në një intervistë të mëvonshme me Us Weekly.

“I thashë [Lisa] se do të divorcoheshim dhe se unë do të filloja të takohesha me njerëz të tjerë. jam lodhur e Lizës tregim i rremë i viktimës,” tha ai për gazetën. “Ajo nuk është viktimë. Ajo është një person egoist, egoist, i cili nuk kujdeset për asgjë pas vetes. Jo unë, jo fëmijët. Absulutisht asgje.”

Lisa Hochstein

Mamaja e dy fëmijëve ia ktheu, duke i thënë Page Six këtë Leni ishte “aq i dëshpëruar për vëmendje” saqë “inskenoi” propozimin e tij në Ibiza disa javë pasi u fejua zyrtarisht me modelen.

“Tani shikoni kush po sillet si një shtëpiake e vërtetë,” Lisa jabbed, duke shtuar se ai është një “njeri me shumë probleme”.

Lenny Hochstein

Ajo shtoi: “Mos qenke kaq e etur.”

Muajin e kaluar, Katharina Mazepa shkoi në Instagram gjatë pushimeve në Spanjë për të ndarë foto nga arratisja romantike e çiftit.

“Në majë të një shpelle të lashtë pirate, me pamje nga perëndimi i diellit mbi Es Vedrá që të lë pa frymë, ai kërkoi të më vidhte përgjithmonë.” Mazepa ka shkruar postimin tronditës.

Lenny Hochstein

Leni paraqiti kërkesën për divorc nga Lisa pas një martese 12-vjeçare, në maj 2022. Ish-të ndajnë së bashku dy fëmijë, Logan, 7, dhe vajzën 3-vjeçare, Elle.