Lenny Hochstein

Klea

Lenny Hochstein, 57 vjeç, i fejuar me zonjën Katharina Mazepa, 27 vjeç, pavarësisht se ishte i martuar me Lisa Hochstein

Lenny Hochstein, 57 vjeç, i fejuar me zonjën Katharina Mazepa, 27 vjeç, pavarësisht se ishte i martuar me Lisa Hochstein

Kjo është e çrregullt! Lenny Hochstein dhe zonja e tij Katharina Mazepa u fejua gjatë fundjavës, megjithatë, ka një kapje – ai është ende i martuar me gruan e tij të huaj, Lisa Hochstein.

Lenny Hochstein

Katharina Mazepa shkoi në Instagram të shtunën në mbrëmje nga Spanja për të ndarë foto nga arratisja romantike e çiftit të lumtur.

“Në majë të një shpelle të lashtë pirate, me pamje nga perëndimi i diellit mbi Es Vedrá që të lë pa frymë, ai kërkoi të më vidhte përgjithmonë.” Katarina mbishkrimi i postimit tronditës që la të habitur fansat dhe ndjekësit e TV realitetit.

Katharina Mazepa

e Katarinës xixëllonja e fejesës nuk është veçse verbuese, duke mburrur një shkëmb masiv që ka lënë shikuesit të mahnitur. Përllogaritjet tona sugjerojnë se gërshetimi mahnitës është të paktën 20 karatësh mbresëlënës.

Katharina Mazepa

Shtypni play më poshtë për të dëshmuar momentin kur kirurgu plastik 57-vjeçar ulet në një gju për t’i propozuar Katarina.

e Katarinës ndjekësit iu përgjigjën njoftimit të fejesës, dhe disa prej tyre nuk u përmbajtën teksa e tërhoqën çiftin në pjesën e komenteve, duke pasur parasysh se kirurgu plastik është ende i martuar me të. Lisa.

Lenny Hochstein

Një person shkroi, “dashuri e vërtetë! ajo është 27 dhe ai 57 dhe kirurg plastik! dashuri e vertet 😂😂😂”

Një tjetër kritik u përgjigj: “Duhet të dije se kjo nuk do të shkonte mirë pasi divorci i tyre as nuk është finalizuar. Bëj pak klasë fëmijë.”

Lenny Hochstein

Dikush tjetër ndau, “Ju të dy jeni 🗑️.”

Një fans sugjeroi: “Divorcohuni së pari”.

“Kjo është kaq e çrregullt! HEshte akoma i martuar dhe tani po fejohet? Nuk duket mirë, djema.” Një person tjetër ndau.

Lisa Hochstein

Një tjetër ndjekës u përgjigj: “E gjithë kjo situatë është e çrregullt dhe e pandjeshme. Ai po lëndon gruan e tij të larguar dhe po dëmton reputacionin e tij.”

Një person tha: “Kjo fejesë duket si një recetë për fatkeqësi. Gruaja nuk e di se çfarë po hyn me këtë klloun.”

Katharina Mazepa

Një fans shkroi “Dikur e respektoja, por kjo fejesë më bën të vë në dyshim karakterin e tij. Si mund të vazhdojë ai ndërkohë që është ende i martuar ligjërisht?”

Amvisat e vërteta të Majamit yll dhe Leni vendosën t’i japin fund martesës së tyre në maj 2022. Menjëherë pas ndarjes së tyre, mjeku i Majamit konfirmoi ndarjen, e cila erdhi mes raporteve për Leni u pa duke shijuar kohën e saj me modelen Katharina Mazepa.

Katharina Mazepa

Ish-çifti shkëmbyen betimet në tetor 2009 dhe më vonë, ata mirëpritën djalin e tyre Logan në korrik 2015 dhe vajzën Elle në shtator 2019. Megjithatë, në nëntor 2022, Lisa bëri një zbulim befasues, duke deklaruar se ajo nuk ishte në gjendje të blinte sende thelbësore për fëmijët e saj pasi ishte ndërprerë financiarisht nga Leni gjatë ndarjes së tyre të ashpër.

Katharina Mazepa

Sipas dokumenteve ligjore, Lisa pohoi se ajo ishte përpjekur të blinte gjërat e nevojshme si pelenat dhe ushqimin kur pagesa e saj iu refuzua. Në dokumente, ajo akuzoi burrin e saj të larguar se nuk transferoi para në kartën e tij American Express për disa muaj.

Lisa Hochstein

Në dokumentet e gjykatës pretendohej se Leni’s Strategjia aktuale është të ushtrojë kontroll mbi Lisa duke i ndaluar çdo mbështetje të drejtpërdrejtë asaj dhe fëmijëve të tyre të mitur. Dokumentet pyesnin pse Lenii cili mund të organizojë festa luksoze, nuk ka aftësinë apo vullnetin për të ofruar mbështetje Lisa dhe dy fëmijët e tyre të vegjël.

Leni, nga ana e tij, i ka mohuar akuzat. Në një dosje pasuese, ai u kundërpërgjigj se Lisa ka bërë “kërkesa monotone dhe të përsëritura”, për “mbështetje të tepruar të përkohshme” ndërsa ai vazhdon të mbështesë familjen.

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla