LeeAnne Locken krediton Ozempic për humbje peshe prej 35 paund

Klea

LeeAnne Locken krediton Ozempic për humbje peshe prej 35 paund

Këtu shkojmë përsëri. Një tjetër zonjë nga ekskluziviteti i dashur i Bravo’s Real Housewives është duke xhiruar sh*t me Lady O.

Ylli i The Real Housewives of Dallas LeeAnne Locken Së fundmi ndau më shumë për figurën e saj të re mahnitëse dhe ia ka dhënë të gjitha ilaçit të diabetit të tipit 2, Ozempic. Gjatë një bisede të fundit me The Sun, personaliteti i Bravos me krenari e zotëronte përdorimin e saj të drogës popullore që po bënte rrugën e saj nëpër rrugët e Hollivudit.

“Nuk mund të them një gënjeshtër. Kishte një goditje magjike që e bëja një herë në javë dhe sapo humba 35 kilogramë”, tha ajo. “Unë nuk ankohem për asnjë qindarkë. Dhe nëse njerëzit duan të jenë të inatosur me mua për këtë, mirë, po i bëjnë bajamet… jam shumë i lumtur.”

Të paktën ajo e zotëronte atë, ndryshe nga disa Bravolebë të tjerë që njohim. Ylli i realitetit tregoi se ajo e përdori ilaçin për një total prej gjashtë muajsh, ndërsa bënte një pushim në mes.

“Kam bërë një muaj pushim mes të treve [months] dhe, e dini, e bëra në mënyrën e duhur,” shpjegoi ajo. “Isha i sigurt dhe hëngra.”

A mundet LeeAnne të kthehet në Bravoverse?

Që nga interesimi i papritur për Ozempic, shumë amvise kanë zotëruar përdorimin e tyre; ndërsa të tjerët jo. Tema është ngritur në Real Housewives of New Jersey dhe Watch What Happens Live. Plus, me rritjen e interesit në udhëtimin e fitnesit të Kyle Richards, ata ka të ngjarë të merren me këtë edhe në Real Housewives të Beverly Hills.

Megjithatë, për LeeAnne, ylli i realitetit nuk ka asnjë skenë për të qëndruar pasi RHOD nuk është më. Por kjo nuk do të thotë se ajo nuk është e hapur për t’u kthyer nëse dera hapet.

“Unë mendoj se Dallas e meriton të ketë një prani në univers sepse nuk ka asnjë shfaqje tjetër si ajo,” tha ajo. Edhe pse ajo nuk ka numrin e Andy Cohen, OG e Dallas është gati të ruajë shfaqjen sa herë që ajo merr telefonatën.

“Unë gjithmonë paraqitesha dhe bëja punën. Nëse Andi dëshiron ta kthejë atë, dua të them, ai ka numrin tim, “vazhdoi ajo. “Ai me siguri mund të më kontaktojë. Jam i lumtur ta ndihmoj përsëri që të rindërtojë shfaqjen. Unë jam shumë i shpejtë për të hequr dorë nga realiteti. Dua të them, në thelb, ju paguheni për të folur sh*t.”

NA THONI – ÇFARË MENDONI PËR PËRDORIMIN OZEMPIC TË LEEANNE? A DO TË DËSHIRON TA SHIHET TË SHPINË TË AJO NË RHOD?