Leah McSweeney

Klea

Leah McSweeney akuzon Bravon për shfrytëzim në intervistën e natës në ABC, pavarësisht se mbante gomarin e saj të zhveshur vetëm me tifozët për para

Leah McSweeney akuzon Bravon për shfrytëzim në intervistën e natës në ABC, pavarësisht se mbante gomarin e saj të zhveshur vetëm me tifozët për para

Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut shap, Leah McSweeneyka hapur një llogari OnlyFans.

Dizajnerja hyri në Instagram për të njoftuar nxitimin e saj të ri anësor muajin e kaluar.

“Unë jam një anëtar i lumtur dhe krenar i OF,” Lea deklaruar gjatë shëtitjes. Ajo vuri në dukje se përdori shkurtesën dhe jo “OnlyFans” për të respektuar udhëzimet e Metës.

Leah McSweeney

Lea pohoi – “Kam bërë më shumë në një javë – nuk po e them këtë për t’u dukur, është thjesht e pabesueshme – kam bërë më shumë në një javë sesa kam bërë për një episod të RHONY për të cilën duhej të shkëmbeja shpirtin tim.”

Disa përdorues të Instagram vunë në dukje se suksesi i saj në tërheqjen e ndjekësve ishte kryesisht për shkak të famës së saj “Shtëpiake”.

Leah McSweeney

“Kjo është absolutisht e pabesueshme… Foto të nxehta! A e dini sa foto të nxehta u kam dërguar falas humbësve? Kjo është e pabesueshme,” Lea të shpërthyer.

Ish-ylli i Bravo përsëriti – “Nuk mund ta besoj që nuk e bëra këtë më herët.”

Leah McSweeney

Lea u hap për një ikonë RHONY Episodi që ajo e quajti një përvojë “të tmerrshme”, në një intervistë të re me Impact x Nightline, e cila do të fillojë transmetimin në Hulu më 7 dhjetor.

Leah McSweeney

Lea dhe arratisja e bashkë-yjeve të saj në fundjavë në Newport, Rhode Island u shfaq në një episod të sezonit 12 të titulluar “Uragani Leah”, gjatë të cilit rishtarja e Bravo sulmoi në mënyrë të dehur bashkë-yllin, Ramona Singer.

Ramona vërejti gjatë episodit – “Mendova se ishe një alkoolike që po shërohej”.

Lea, e cila kishte treguar hapur për luftën e saj me abuzimin me alkoolin, u kthye në episodin në një intervistë me spikeren e ABC News, Juju Chang.

Leah McSweeney

“Të nesërmen kur kam mbaruar xhirimet dhe po qaj në mënyrë histerike në banesën time, barku më dhemb shumë. Unë nuk e di se çfarë kam bërë. Nuk mbaj mend çfarë kam bërë. Nuk e di se çfarë thashë”, shpjegoi nëna e njërit prej tyre, duke shtuar se ajo ishte “e dehur”.

Leah McSweeney

Lea vazhdoi — “Dhe isha kaq nervoz kur pashë veten. Dhe çfarë do të thonë njerëzit? Ata do të thonë: ‘Ti je një fatkeqësi e dehur. Ju jeni një nënë e tmerrshme. Ishe e neveritshme.’ Në vend të kësaj, ata e donin atë, gjë që me të vërtetë ngatërroi trurin tim, sepse unë isha si “Kjo nuk është qesharake”.

Leah McSweeney

Lea zbuloi se një mundësi për t’u bashkuar me RHONY gipsi shkaktoi një rikthim.

“E njëjta javë që mora thirrjen për audicion është e njëjta javë që u ripërsërita pas nëntë vjetësh”, tha ajo.

Shtypni luajtjen më poshtë.

e Leas Komentet e fundit vijnë pasi ajo shpërtheu rrjetin dhe producentët në një ekspoze të tetorit “Vanity Fair”. Ajo pretendoi në pjesë se producentët kishin shpresuar se ajo do të rikthehej në kamera.

Leah McSweeney

Shed Media, kompania e prodhimit pas serialit realitet, tha në një deklaratë se “anëtarët e kastit dhe anëtarët e kastit marrin vetëm vendimet e tyre nëse do të konsumojnë alkool”.