Lateasha Lunceford hedh hije në martesën e Heavenly Kimes

Klea

Lateasha Lunceford hedh hije në martesën e Heavenly Kimes

Sezoni 10 i I martuar me Mjekësinë është këtu, dhe zonjat po u japin shikuesve gjithçka që mund të kishim dashur ndonjëherë. Jo vetëm që Quad Webb është kthyer në përzierje me gruan e re të ish-burrit të saj, Lateasha “Çaj i ëmbël” Luncefordpor i riu Bravo po zihet gjithashtu me të Dr Heavenly Kimesgjithashtu.

Nëse e keni vazhduar sezonin, e dini se disa zonja kanë dyshime për martesën e Sweet Tea me Dr. Greg Lunceford. Gjatë një prej ngjarjeve më të fundit të grupit, një debat shpërthyes shpërtheu mes zonjave se cilat beteja martesore duhet të ishin të gatshme të ndajnë në kamera.

Pasi Sweet Tea ekspozoi kohën kur Dr. Heavenly dyshohet se goditi burrin e saj me një tigan, i gjithë ferri shpërtheu. “Mos më lër të të rrëmbej gomarin ashtu siç duhet ta bënte mamaja jote,” bërtiti Heavenly. “Ti ke përçarje çështjet e babit; kjo është arsyeja pse duhet të martohesh me një burrë pesë herë më shumë se mosha jote!”

Sweet Tea nuk është fanse e Dr. Heavenly, apo martesës së saj

Pasi përfundoi transmetimi i episodit të fundit të Married to Medicine, Sweet Tea u hodh në rrjetet sociale për të ndarë mendimet e saj për zonjat e tjera, veçanërisht Heavenly.

Lateasha, e re në TV realitet, thotë se ndihet e përdorur nga Heavenly pasi shikon episodet e sezonit. “Ajo duhet të lidhet me dikë tjetër që është i ri, që është i gatshëm të ndajë, që nuk i njeh litarët,” tha ajo.

“Ajo është e gatshme të thotë çdo gjë dhe gjithçka vetëm për të mbajtur dritën jashtë saj, por nuk e ka problem të marrë rrëmujën me ju dhe të krijojë diçka të madhe që të mund t’i heqë dritën asaj dhe familjes së saj.”

Carlos King gjithashtu merr disa goditje Lateasha

Edhe pse Heavenly ka bërë disa komente interesante për Sweet Tea, ajo nuk është e vetmja në sediljen e nxehtë. Carlos King, ish-producent i shfaqjeve Bravo si The Real Housewives of Atlanta dhe New Jersey, përshkruan çdo episod në YouTube. Dr. Heavenly iu bashkua atij për një përmbledhje të kohëve të fundit.

“Unë nuk do të jem një adhurues i fjalëve të marra nga Heavenly për mua me Carlos King. Unë thjesht nuk do të jem një fans i kësaj, “tha Sweet Tea në internet.

“[Carlos King’s] duke më quajtur një fans i bazuar [on] çfarë? Çfarë thotë Heavenly? Por Heavenly është ai që më ftoi në këtë emision… Unë nuk dija asgjë për emisionin, por ju doni të më quani një fans dhe çfarëdo sepse nuk ju dhashë një reagim kur [Quad] hyra në festën time të përkëdhelur.”

Married to Medicine vazhdon të dielave në orën 9/8c në Bravo.