Larsa Pippen

Klea

Larsa Pippen thyen heshtjen për fejesën e përfolur me Marcus Jordan!

Larsa Pippen thyen heshtjen për fejesën e përfolur me Marcus Jordan!

Amvise të vërteta të Majamit yll, Larsa Pippenu detyrua të trajtonte romancën e saj me i Michael Jordan djali, Markus, pasi ajo u pa me një unazë në dorën e majtë.

Larsa Pippen

Larsa Pippen vendosi rekordin drejt në podkastin e çiftit, “Ankthi ndaj ndarjes me Larsa Pippen dhe Marcus Jordan”, duke u thënë dëgjuesve: “Nuk jemi fejuar”.

Larsa Pippen

Larsa Pippen sqaroi – “Por ju më dhatë një unazë premtimi.”

Ylli i Peacock, i cili mburret me 5.1 milionë ndjekës në Instagram, vazhdoi duke shtuar: “E vetmja gjë që kemi arritur është se ne duam një dasmë në destinacion”.

Larsa Pippen

Larsa ngacmoi se marrëdhënia po shkonte përpara në fillim të kësaj jave, kur ajo postoi një foto komode në çift me titullin: “Është në punë”.

48-vjeçarja u pa me një brez diamanti në gishtin e unazës teksa po dilte nga një restorant në Hollywood me Markus32 vjeç, vetëm javën e kaluar, duke ndezur thashethemet e fejesës në shtyp.

Larsa Pippen

Markus episodi në podkastin – “Paparacët na nxorën të dilnim nga restoranti dhe na pyetën nëse kishte plane martese në punë, dhe kështu, mendoj se u përgjigja në mënyrë të pafytyrë.”

Ai i tha tufës së mediave se një martesë ishte “në punë” dhe se ata po “kërkonin një vend” për një shëtitje të mundshme nëpër korridor.

Larsa Pippen

Markus vuri në dukje se ai “kishte njëqind telefonata dhe mesazhe me tekst të njerëzve që na uronin” pasi u përhap lajmi për propozimin e ardhshëm.

Larsa u martua me ish-yllin e NBA, Scottie Pippen, në vitin 1997. Çifti, i cili ka katër fëmijë, ishte i martuar për 19 vjet kur vendosën të ndaheshin. Larsa ka qenë e lidhur me disa meshkuj gjatë viteve që pas divorcit të saj, duke përfshirë një lidhje të shkurtër me reperin Future. Ajo ka qenë në lidhje Markus që nga viti 2022.

Larsa Pippen

Larsa bëri bujë muajin e kaluar, pasi Marcus’ Babai me sa duket shprehu mosmiratimin e marrëdhënies së djalit të tij me yllin e realitetit. Larsa zbuloi se ajo u ndje e “turpëruar” pasi mësoi për i Michael Jordan komentet.

Larsa Pippen

Markus shpjegoi gjatë episodit të 11 korrikut të podcast-it të dyshes se babai i tij kishte zgjidhur personalisht të gjitha problemet e mundshme me të dhe Larsa përpara se komentet e tij të bëheshin publike.

“Ne e dinim paraprakisht, sepse ai më thirri dhe më dërgoi mesazhe dhe donte të sigurohej që unë të mos merrja asgjë në rrugën e gabuar.” Markus ndarë në atë kohë. “Por më pas, kur doli artikulli, ai më dërgoi përsëri mesazhe dhe nuk më tha kurrë ‘dreqin jo’ dhe nuk ishin këto pasoja.”

Larsa Pippen

Derisa Markus fillimisht qeshi me komentin, Larsa pranoi se ajo nuk e konsideronte situatën humoristike.

“Ti menduat se ishte qesharake,” Larsa tha Markus. “Nuk e mendoja se ishte qesharake. Nuk ka asgjë qesharake në të.”

Ajo shtoi: “Ndihesha sikur shkoi kudo dhe isha disi e turpëruar”.