Larsa Pippen shpërthen familjen 'të inatosur' të Scottie Pippen gjatë divorcit

Klea

Larsa Pippen shpërthen familjen ‘të inatosur’ të Scottie Pippen gjatë divorcit

Nuk e di pse Larsa Pippen po qan Scottie Pippen’s familja por ne tashmë e dimë se ajo do të bëjë gjithçka për kohën e kamerës. Bekojeni zemrën e saj. Ylli i Real Housewives of Miami e gjeti veten duke qarë për ish të afërmit e saj në episodin e fundit.

Djalë, nuk ka asgjë si një skenë me Lisa Hochstein dhe Larsa. Ata të dy janë një fuçi e vërtetë argëtimi për t’u parë, tha askush. E kuptoj, Lisa po kalon periudha të vështira gjatë divorcit të saj nga Lenny Hochstein dhe Larsa po përpiqet të jetë e afërt. Fatkeqësisht për shikuesit, është bërë disi rraskapitëse.

Gjatë bisedës, Lisa pranoi se ndihej sikur familja e Lenit e kishte kthyer atë. Larsa me sa duket kaloi një përvojë të ngjashme me familjen e Scottie pasi martesa e tyre u prish dhe ndau detajet.

Vështirësitë e Lizës dhe Larsës

Surprizë, befasi, Lisa nuk ka mbaruar ende duke folur për Lenin. Këtë herë ajo ka vënë në dukje se si anëtarët e familjes së Lenny-t e kishin lënë pas përfundimin e martesës. Larsa tha se ishte e njëjta marrëveshje me Pippens.

Ndërsa Lisa mori një frymë për të ushqyer më shumë ankesa, Larsa ndau përvojën e saj me Scottie. “Ndjej sikur e njëjta gjë më ndodhi me ish-in tim, isha mikesha më e mirë me motrën e tij – sikur ajo të jetonte me ne. Thjesht më mungon të mund ta telefonoj sepse ajo është atje me fëmijët e mi.” Mirë, ndoshta motra e Scottie ishte thjesht e mirë sepse vëllai i saj ishte i martuar?

Larsa madje arriti të emociononte gjatë kësaj bisede, ndoshta për habinë e ekipit që po filmonte momentin. Ndërsa fshinte një lot, Lisa tha: “Askush nuk e di këtë për ty – sa e ndjeshme je.” Unë personalisht jam ende duke pritur që Larsa të ri-humanizohet dhe t’i bëjë gjërat siç duhet me Guerdy Abraira, por deri atëherë ajo po përpiqet të qajë.

Ish-zonja Pippen shtoi se mospasja e familjes së Scottie pas ndarjes së tyre ishte “e lënduar”. “Ndjehem sikur është e lënduar sepse, për mua, familja ime nuk ishte kurrë e keqe me të – si ish-i im. Dhe familja e tij ishte aq e indinjuar ndaj meje.”

Larsa zgjeroi ndjenjat e saj. “Kur kalova divorcin, kurrë në një milion vjet nuk e kisha imagjinuar të humbisja të gjithë familjen e ish-it tim. Gjithmonë supozoja se do të ishte e përzemërt dhe do të flisnim në festa apo ditëlindje. Por nuk është kështu. Është e vështirë. Është e vështirë të thuash: ‘O zot. Tani ky person më urren mua sepse nuk jam i kënaqur me anëtarët e familjes së tyre.’

Epo, të paktën ajo ka Marcus Jordan – tani për tani. Në anën e mirë, familja e Marcus tashmë ka inat Larsa, kështu që ajo nuk duhet të kalojë përsëri nëpër prova.

Real Housewives of Miami Sezoni 6 vazhdon të mërkurën në 9/8c në Bravo.