Larsa Pippen pranon një keqardhje gjatë ndarjes së shkurtër të Marcus Jordan

Klea

Larsa Pippen pranon një keqardhje gjatë ndarjes së shkurtër të Marcus Jordan

Larsa Pippen duket se nuk ka shumë pendim në jetë, por ndoshta ajo duhet ta rimendojë këtë ndjenjë. Pasi solli të dashurin Marcus Jordan në botën e Real Housewives të Miamit për të shfaqur marrëdhënien e saj, Larsa arriti të errësojë përmbajtjen e çiftit të saj duke sulmuar verbalisht dikë me kancer.

Një ndarje tronditëse me Marcus një fundjavë befasoi shumë shikues, por padyshim jo kastin. Bashkë yjet e Larsa-s kanë spekuluar se ndarja ishte një mashtrim në një përpjekje për të fituar publicitet – ose ishte një akt devijimi? Në fund të fundit, kur dëshironi që njerëzit të harrojnë se si e keni trajtuar një pacient onkologjik, shkoni me postime të fshehta në Instagram për të nxitur interes diku tjetër.

Papritur Marcus dhe Larsa janë kthyer përgjithmonë të lumtur, por Larsa ka një pendim për pauzën e tyre të shkurtër. Ajo foli për këtë në një episod të Two Ts In A Pod.

Ishte atje vërtetë një ndarje?

Fatkeqësisht për Larsa-n, sezoni 6 i RHOM nuk po shkon mirë. Ndërsa Marcus është shfaqur shumë, fansat janë më të shqetësuar me mënyrën se si ajo e ka trajtuar Guerdy Abraira në mes të diagnozës së saj me kancer. Kur u përball me qëndrimin e saj, Larsa mbetet e palëkundur se ajo është viktima.

Pra, pse të mos krijoni diçka që të tjerët të përqendroheshin – dhe në lajme të tjera tronditëse, Alexia Nepola dhe Marysol Patton ndoshta kishin të drejtë. Kur Larsa vazhdoi të fshinte Marcus, ajo fshiu fotot e tyre në Instagram dhe tani ajo ka trishtimin. Kjo duket të jetë pendimi i saj për minutën e tyre larg njëri-tjetrit.

“Ndjehem sikur isha shumë emocionuese, do të doja të mos i fshija ato foto,” filloi Larsa. “As nuk i kam arkivuar, nuk kam mundur t’i arkivoj, thjesht i kam fshirë, kam qenë thjesht emocional dhe impulsiv mendoj. Unë jam një Gaforre, kështu që jam një person emocional, kështu që ndihem sikur nuk më doni në mënyrën e duhur, unë mund të distancohem dhe të arrij”, shtoi ajo.

Oh, e kuptoj tani. Ajo është një nga ato vajza që ndoshta poston meme duke krahasuar shenjën e saj astrologjike me qëndrimin e saj të ndyrë, në përpjekje për të justifikuar veprimet e saj. Pa e ditur Larsa, muaji i saj i lindjes nuk është problemi.

Kjo është lugë, miq. Larsa dhe Marcus janë sërish bashkë, por jo të fejuar. Ai ka ende kohë për të vrapuar.

Real Housewives of Miami Sezoni 6 vazhdon të mërkurën në 21:00/ET në Bravo.