Larsa Pippen ndez grindjen e Janelle Pierzina: 'Xheloz për kohën time të kamerës'

Klea

Larsa Pippen ndez grindjen e Janelle Pierzina: ‘Xheloz për kohën time të kamerës’

Tradhtarët Sezoni 2 është duke u zhvilluar dhe gjërat kanë filluar të shfaqen për ekipin Bravo të Besnikëve dhe Tradhtarëve. Larsa Pippen hyri në kështjellë së bashku me të dashurin e saj, Marcus Jordan, dhe veterinerë të tjerë Real Housewives dhe Bravo, Phaedra Parks, Tamra Judge, Shereé Whitfield dhe MJ Javid.

Në teori, Larsa duhet të kishte pasur një grusht votash për ta mbrojtur atë nga kthesat dhe kthesat e lojës. Megjithatë, personaliteti i saj i hapur e futi atë në telashe përpara se gjërat të fillonin, duke e bërë të famshmin e saj të tretë të dëbuar nga loja.

“Plani im fillestar nuk ishte të isha aq i zëshëm, por më pas, sapo hyra në kështjellë, mendova se mund të lëkundja grupin,” tha ajo. Entertainment Weekly. “Do të doja t’i kisha mbajtur disa nga opinionet e mia për vete, por thjesht kisha një ndjenjë të fortë për Danin [Gheesling]. Unë fjalë për fjalë e thirra atë për të. Mendoj se kam qenë shumë i zëshëm. Ndoshta nuk ishte mirë për karrierën time në The Traitors.”

Larsa vë në shënjestër Janelën

Gjithashtu në këtë sezon të Tradhtarëve është veterani i Big Brother Janelle Pierzina. Gjatë episodit të fundit, Janelle dhe Larsa u përplasën me kokën pasi ajo akuzoi yllin e Real Housewives të Miami se ishte një tradhtar. Ditën që Marcus u vra, Larsa udhëhoqi grupin në një dolli, duke thënë: “Për Marcus!” Megjithatë, në një lojë plot mashtrime, Janelle e gjeti sjelljen e saj të çuditshme.

“Unë dolli për të gjithë. Po më thua se është e çuditshme?” pyeti Larsa. “Mendoj se je i çuditshëm. Unë mendoj se sa egoist jeni është e çuditshme. Mendon se do ta vrisja ndonjëherë të dashurin tim?”

Tani që ajo është jashtë kalasë, si ndihet Larsa për lojën e Janelle-s sot?

“Mendoj se Janelle ishte e mërzitur që po merrja shumë kohë me kamerën dhe ajo donte që unë të largohesha nga seriali, sepse unë bëj televizion të mirë, por ajo jo,” tha ajo. “Ajo nuk e pëlqente këtë, kështu që ajo donte që unë të largohesha nga emisioni në mënyrë që të kishte më shumë kohë për kamera. Mendova se ajo ishte e çuditshme. Që në fillim më dukej sikur personaliteti i saj ishte i çuditshëm. Ajo ishte shumë egoiste dhe unë e thirra për këtë që në fillim.”

Janelle iu përgjigj pretendimeve të saj në X, dikur Twitter, duke thënë, “Kjo nuk mund të jetë e vërtetë”.

“Arsyeja e vetme që erdha për Larsën ishte sepse ajo nuk do të mbyllte kurthin e saj se kush do të donte të vdiste Ekin Su dhe po më synonte vazhdimisht.”

Epo, ja ku e keni. Një grindje mes këtyre të dyve gjatë ribashkimit të sezonit 2 është ajo që disa fansa duan ta shohin patjetër.

Episodet e reja të Tradhtarëve fillojnë të transmetohen të enjten në orën 21:00 ET.