Larsa Pippen merr pjesë në darkën e Bethenny Frankel

Klea

Larsa Pippen merr pjesë në darkën e Bethenny Frankel

Mendoni për një moment Bethenny Frankel’s kryqëzata e fundit kundër realitetit televiziv. Tani, merrni parasysh zgjedhjen e saj për të platformuar ish-yjet e realitetit të turpëruar si p.sh Rachel Leviss dhe NeNe Leakes. A mund të ndodhë që Bethenny po krijon një Ligë të Padrejtësisë për të rrëzuar Bravon?

Mënjanë shakatë, Bethenny e ka bërë të qartë se është në një mision. Madje, ajo do të bashkohet me dikë aq kaotik si Rachel, nëse kjo do të thotë të rrëzojë ish-punëdhënësin e saj. “Armiku i armikut tim”, e kështu me radhë.

Më 18 tetor, Bethenny postoi një foto në Instagramin e saj duke festuar një natë të fundit me ish-yllin e Vanderpump Rules, ish-yllin e Real Housewives of Atlanta dhe aktorë dhe figura të tjera publike. Por mes grupit ishte një përfshirje e çuditshme – një yll aktual i Real Housewives of Miami – Larsa Pippen.

A po i bashkohet Larsa realitetit të Bethenny-t?

Bethenny e përshkroi postimin e saj duke shkruar, “Një darkë JUSTBcuz… Faleminderit për një natë të bukur zonja… Unë jam ende duke pastruar të gjithë çajin e derdhur.” Komentuesit ishin në të gjithë hartën, disa prej tyre të tërbuar nga përfshirja e Rachel, të tjerë të lumtur që Bethenny po e merrte nën krahun e saj.

Por siç theksoi një komentues, “nuk prisja të shihja Larsa ☕️.” Përfshirja e Larsës ishte çuditëse ndër të tjerat. Në fund të fundit, ylli i RHOM është ende në bankrollin e Bravo me sa dimë. Dhe vetëm disa javë para premierës së sezonit të 6-të, zgjedhja e Larsës për të dalë me Bethenny-n duket se nuk do të shkonte mirë me punëdhënësit e saj.

Edhe Cheryl Burke ishte e ftuar në festë. Ndërsa nuk ishte e punësuar nga Bravo, Cheryl ka qenë kritike ndaj ish-punëdhënësve të saj në Dancing with the Stars. Duhet të pyesim veten nëse Larsa ka ndërmend të ndjekë hapat e miqve të saj. Megjithatë, në fund të fundit, askush nuk e di se çfarë ndodhi në këtë darkë. Gjithsesi jo ende.

Real Housewives of Miami Sezoni 6 jep premierë të mërkurën, 1 nëntor në orën 9/8c në Bravo.