Larsa Pippen i përgjigjet yjeve të RHOM duke lënë të kuptohet se ajo falsifikoi ndarjen e Marcus Jordan

Klea

Larsa Pippen i përgjigjet yjeve të RHOM duke lënë të kuptohet se ajo falsifikoi ndarjen e Marcus Jordan

Ka një stuhi në Miami, dhe Larsa Pippen është në qendër të saj. Ajo dhe Marcus Jordan u nda, por tani ajo po merret me të Amvise të vërteta të Majamit castmates duke e quajtur të gjithë gjë të vënë në skenë. Larsa nuk është shumë e lumtur për asnjë prej tyre.

Çifti i fuqisë së Majamit tronditi botën kur fshinë të gjitha gjurmët e njëri-tjetrit nga rrjetet sociale. Larsa përfundimisht konfirmoi se të dy kishin dhënë dorëheqjen, por të dy kanë qenë të heshtur për arsyet e ndarjes. Ndërkohë, Marysol Patton dhe Alexia Nepola, të cilët rrallë i mbajnë për vete mendimet e tyre, morën pjesë në podcast-in e tyre dhe e quajtën të gjithë këtë si një mori marrëzish të inskenuara.

Një duartrokitje nga Larsa

Gjatë një episodi të fundit të podcast-it të Marysol dhe Alexia, ata të dy hodhën dyshime për ndarjen e Marcus dhe Larsa. Marysol e quajti atë një mashtrim dhe të dy sugjeruan se ishte e gjitha një marifet i madh publiciteti.

“Të gjithë e dinë se është vënë në skenë,” tha Alexia në podcast. “Dhe kjo është arsyeja pse ne madje po flasim për këtë sepse është kaq qesharake në këtë pikë.”

Larsaa u përgjigj përmes një deklarate për Page Six dhe tha se nuk kishte “asnjë të vërtetë në komentet e tyre”. Ajo ndjeu se Alexia dhe Marysol ishin thjesht të rrëmujshëm pa asnjë arsye, kështu që i goditi ata që madje flisnin për këtë.

“Është për të ardhur keq që ata do të kritikojnë një çështje shumë personale që prek mua dhe familjen time,” vazhdoi Larsa.

Edhe pse sezoni 6 i Real Housewives of Miami ka ende disa episode të mbetura, ribashkimi tashmë është filmuar. Nuk do të arrijmë ta shohim këtë shfaqje menjëherë në TV. Por, këto zonja padyshim sapo siguruan një histori për sezonin 7.

Mund t’i kapni episodet e mbetura të Sezonit 6 të Real Housewives of Miami në Bravo, të mërkurën në mbrëmje në orën 9/8c.