Larsa Pippen fshin foton e plazhit Risqué pasi u hodh në plehra

Klea

Larsa Pippen fshin foton e plazhit Risqué pasi u hodh në plehra

Amvisat e vërteta të Majamit Larsa Pippen shpesh tregon se si MOS duhet të merren me gjërat. Po trajtoni diagnozën e kancerit të një shoku? Definitivisht mos iu afroni aq pandjeshëm sa bëri Larsa. Po zgjidhni tipare të reja të fytyrës nga një menu à la carte? Ndoshta është më mirë të mos ecësh aq fort sa Larsa.

Gabimi i fundit në grupin e vendimeve të zbehta të Larsës? Duke shpërndarë një foto me bikini me shqiponjë të përhapur në Instagram, ku pjesa e saj e bigës së saj dukej aq e redaktuar dhe e lëmuar, i vetmi shpjegim i besueshëm mund të ishte se lentet e kamerës së iPhone-it të saj ishin lyer me vazelinë.

Ashtu si me gjërat më qesharake të postuara në mediat sociale, zvarritja ishte e shpejtë. Larsa përfundimisht e fshiu foton, por jo për shkak të pjekjes epike që mori. Lexoni për të zbuluar pse Larsa e fshiu foton e bujshme.

Kurthi i fundit i etjes i Larsa Pippen ndezi një furi

49-vjeçarja Larsa hyri në Instagram të mërkurën, duke shpërndarë një foto tashmë të fshirë të saj me bikini teksa rrinte në plazh. Në foton e çastit, Larsa ka pozuar me njërën këmbë të përkulur dhe tjetrën në rërë, duke i shërbyer Facetuned shikimin e zbrazët dhe vag.

Ajo shkroi mbi titullin, “Dielli në mendjen time”, por shumë komentues kritikuan natyrën shumë të redaktuar dhe provokuese të imazhit.

“Ferri i Shenjtë i fotoshopuar … ne ju shohim në Miami, ne e dimë se si duket trupi juaj në të vërtetë, dhe është një gjë e keqe, por vazhdo motër!” vërejti një kritik.

“Vëlla, kjo e modifikuar kaq shumë është e trishtueshme,” u përgjigj një person tjetër dhe dikush tjetër shtoi, “Airbrushing është në pikën”.

Një përdorues i katërt tha: “lol pa veçori, dukesh e lehtë për t’u nxjerrë”.

Disa nuk mund ta kuptonin pozën e Larsës. “A nuk e ndiejnë më njerëzit nevojën për të pasur një grup aftësish apo një talent, apo ne të gjithë thjesht do ta hedhim mendjen dhe do ta quajmë atë një ditë?”

Haters theksuan gjithashtu se Larsa, nënë e katër fëmijëve, duhet të jetë një model për fëmijët e saj. “Nuk ka nevojë të shohësh të gjitha këto! Nuk keni adoleshente?? Bëhu model, mami!” sugjeroi një person.

Larsa e fshiu foton për shkak të babait të saj

Larsa përfundoi duke fshirë foton, por burimet zbuluan për TMZ Sports se kjo nuk ishte për shkak të negativitetit, por për shkak të mosmiratimit të babait të saj. Me sa duket, babai i Larsës ka shprehur kundërshtimin e tij për foton.

Mospëlqimi i babait të Larsës për ndjekjet e saj për etjen është i qëndrueshëm. Një herë ai e nxiti atë të fshinte llogarinë e saj fitimprurëse OnlyFans.

Për të qenë i drejtë, ndoshta ajo thjesht po e linte atë gjë të merrte frymë. Duke marrë parasysh që ajo përdor çdo shans që merr në RHOM për të na njoftuar se ajo dhe burri i saj Marcus Jordan kanë një jetë seksuale shumë aktive DHE ajo dikur pretendoi se ajo dhe ish-bashkëshorti i saj, Scottie Pippen, bënin seks katër herë në natë ÇDO natë për gati 20 vjet, ndoshta i duhet pak kohë për t’u qetësuar.

Larsa dhe Marcus po konkurrojnë në sezonin 2 të The Traitors, premierë më 12 janar, duke transmetuar në Peacock. Ndërkohë, The Real Housewives of Miami vazhdon të mërkurën, në orën 21:00 në Bravo.