Larsa Pippen

Klea

Larsa Pippen dhe Marcus Jordan janë parë së bashku në ditën e Shën Valentinit pas ndarjes

Larsa Pippen dhe Marcus Jordan janë parë së bashku në ditën e Shën Valentinit pas ndarjes

Larsa Pippen dhe Marcus Jordan duket se po pajtohen pas vështirësive të fundit, pasi janë parë bashkë në ditën e të dashuruarve.

TMZ siguroi foto të personazhit të famshëm Real Housewives të Miami dhe djalit të Michael Jordan në Trias Flowers & Gifts në Miami, Fla., të ndodhura menjëherë pasi Page Six verifikoi ndarjen e tyre.

Larsa Pippen

Dyshja nuk bënë asnjë përpjekje për të fshehur praninë e tyre teksa qëndronin në radhë. Pippen ishte veshur me një ansambël sportiv të kuq të gjallë dhe dollakë, të plotësuar me syze dielli, ndërsa Marcus zgjodhi një look casual me një bluzë të bardhë, një pako fanny, një kapele dhe nuanca.

Larsa Pippen

Pas daljes nga dyqani i luleve, ata u panë duke mbajtur një vazo të mbushur me dy duzina trëndafila, me shikuesit që i vëzhgonin ndërsa po shkonin për në rezidencën e yllit të realitetit, sipas gazetës.

Larsa Pippen

Disa burime na zbuluan të hënën se Pippen, 49 vjeç dhe Marcus, 33, i dhanë fund lidhjes së tyre njëvjeçare, duke ia atribuar ndarjen “tensionit” të dyshuar të shkaktuar nga mosmiratimi “publik” i babait të Marcus për çiftin e tyre, të cilin ai ua shprehu paparacëve. vitin e kaluar.

“Marcus tha se Michael po bënte shaka kur tha se nuk e miratonte, por me të vërtetë u mërzit Larsa”, sqaroi një i brendshëm.

Larsa Pippen

Burimi gjithashtu vuri në dukje se armiqësia para-ekzistuese midis Michael Jordan dhe Scottie Pippen, e Larsës ish-bashkëshorti, acaroi më tej tensionet mes çiftit tashmë të ndarë.

“Historia mes Michael dhe Scottie i bëri gjërat të komplikuara, edhe pse Larsa dhe Markus bënë çmos për ta bërë atë një çështje jo,” vuri në dukje burimi.

“Në fund të fundit, Michael është babai i Marcus dhe Scottie është babai i tij e Larsës fëmijë”, shtjelloi insajderi, duke theksuar se “familja është para gjithçkaje” si për yllin e Bravo ashtu edhe për Marcus.

Larsa Pippen

Scottie dhe Larsa kanë katër fëmijë së bashku: Scottie Jr., 23 vjeç, Preston, 22 vjeç, Justin, 19 vjeç dhe Sophia, 16 vjeç.

Në fillim të kësaj jave, Bravolebrity u duk se konfirmoi ndarjen duke fshirë të gjitha fotot në Instagram që shfaqnin Marcus dhe duke e hequr atë.

Larsa Pippen

Megjithatë, pak para takimit të Ditës së Shën Valentinit, Larsa e ndryshoi vendimin e saj dhe e ndoqi sërish Marcusin në Instagram.