Lala krahason Ariana Madix me Sandoval, Katie me Schwartz

Klea

Lala krahason Ariana Madix me Sandoval, Katie me Schwartz

Duket se e Ariana Madix ylli po shkëlqen shumë i ndritshëm për t'u përballur me disa nga kastë. Ka pasur disa zhurma brenda ekipit të Vanderpump Rules se kush dhe kur, bashkëpronarja e Dicka About Her zbuloi kastin e saj emocionues në Dancing with the Stars dhe Chicago.

Pse pyetni pse Ariana e mbajti të fshehtë? Ndjenjat e lënduara të Scheana Shay për këtë çështje ndezën një bisedë, e cila u kthye në një diskutim rreth sjelljes së përgjegjshme ndaj partnerëve të biznesit. Disi, Lala Kent e ktheu në një krahasim mes Arianës dhe ish të dashurit të saj. Dhe Katie Maloney ndaj ish-burrit Tom Schwartz.

A e la Ariana të varur Katie dhe Something About Her?

Gjatë shfaqjes së Pump Rules After Show, ylli i Lala dhe The Valley, Brittany Cartwright, kundërshtoi sjelljen e fshehtë të Arianës kur bëhet fjalë për kontratat e saj.

Dhe Lala u sigurua që ta mbronte Scheanën me një koment të vogël për këngëtarin e Good As Gold që zbuloi nga rrjetet sociale se Ariana mori marrëveshjen që ajo priste.

“Pse po mësoj me njerëz të rastësishëm në Iowa se shoku im më i mirë po bën Dancing with the Stars? Ashtu si 'Unë jam ulur këtu si një fanse', tha Lala me shaka.

Brittany pyeti: “A nuk ndodhi edhe me Çikagon? Sepse e di që të gjithë ishin të mërzitur për këtë, sepse partneri i saj i biznesit nuk e dinte për këtë.”

Vendasja nga Kentaki zbuloi se as Katie nuk e dinte që roli i Arianës në Çikago do ta çonte atë në Nju Jork ndërsa ata po punonin për të hapur dyqanin e tyre të sanduiçëve.

“Epo, kjo ishte e egër,” pranoi Lala. “Që ajo të mos i tregojë Katie-t… Diçka rreth saj është Schwartz & Sandy's 2.0. Ariana është Tom Sandoval dhe Katie është Schwartz. Si, fjalë për fjalë, a po e sheh dikush tjetër këtë?”

Është një dremitje për dobësinë e Sandoval pas rënies së tij nga hiri vitin e kaluar. Pasi krijoi një stuhi të marrëdhënieve me publikun për Schwartz & Sandy's, ylli i VPR u nis për në turne me Tom Sandoval & The Most Extras. Kështu duke e lënë Schwartz-in të merret me kritikat dhe bojkotet e këqija. A mund të krahasohet vërtet Ariana me ish të dashurin e saj kur bëhet fjalë për të qenë një partner biznesi? Lala duket se kështu mendon.

Kapni Vanderpump Rules të martën në 8/7c në Bravo.