Lala Kent zbulon se çfarë bëri Ariana Madix për ta 'humbur' atë

Klea

Lala Kent zbulon se çfarë bëri Ariana Madix për ta 'humbur' atë

Lala Kent ka vendosur të shpjegojë disa gjëra në vazhdën e grindjes së saj me Ariana Madix pas filmimit të Rregullat e Vanderpompës Ribashkimi i sezonit 11. Por në vend që të thoshte hapur pse të dy kishin një grindje, Lala ka maskuar pikat e saj nën maskën për të shpjeguar pse Ariana “po humbte disa njerëz në grup”.

Sherri i ri mes Arianës dhe Lalës tronditi fansat e Bravo, disa më shumë se të tjerët. Në fund të fundit, Lala kishte shfaqur shenja pakënaqësie me Arianën që në trailerin e sezonit të 11-të, kur fansat e akuzuan për xhelozi. Shpjegimi i saj i fundit nuk përmendi xhelozinë si një arsye për të rënë në favor të Arianës. Madje akoma, kishte një nënton zilie.

Lala shpjegon pse Ariana po “humb” miqtë e saj

Në episodin e 22 marsit të podcast-it të Jeff Lewis, Lala foli për arsyen pse mendonte se Ariana po humbiste miqtë e saj. “Unë mendoj se është me të vërtetë e rëndësishme që njerëzit të dinë se ajo nuk kishte shumë kohë për të përpunuar para se të shkonim në xhirime,” i tha ajo Jeff. “Unë mendoj se këtu ajo ndoshta po humbet disa njerëz në grup.”

Lala shtoi, “Ti po flet se sa i pasigurt ndihesh, por ti jeton në të njëjtën shtëpi me të. Kjo ishte gjithashtu ajo që më humbi gjatë gjithë sezonit.” Sigurisht, e gjithë gjëja e shtëpisë ishte e çuditshme në fillim. Por ndoshta nëse Lala do ta mendonte edhe një çast më gjatë, ajo mund të ishte në gjendje të arsyetonte pse dikush do të shfaqte kaq shqetësim për shtëpinë e tyre në këtë ekonomi.

Për më tepër, siç ka shpjeguar më shumë se një herë Ariana, ajo nuk ka qëndruar gjithmonë në shtëpi. Por lista e gjërave që e shqetësonin Lalën te Ariana vazhdonte ende. “Po flasim për 'Kjo më shkatërroi mua'. Por ju takoni një djalë të ri dhjetë ditë më vonë, “tha ajo, duke iu referuar Daniel Wai.

Lala e krahason ndarjen e saj me atë të Arianës

Lala vazhdoi duke shpjeguar disonancën e saj njohëse: “Pra, doja që ajo të shpjegonte se si të gjitha këto gjëra mund të jenë të vërteta menjëherë dhe unë u pashë si një idiot.”

“Si, si nuk mund ta kuptosh këtë? Ndiheshe e pasigurt me ish-in tënd.' Unë jam aq i pasigurt saqë në thelb u zhvendosa në mes të natës dhe pagova para në dorë për një Airbnb sepse nuk doja një gjurmë letre. Në mënyrë të ligjshme isha në frikë. Pra, ju jeni duke përdorur të njëjtat fjalë që po përdor unë, dhe unë mund të flas për këtë, janë gjërat e tjera që më duhet t'i shpjegoni pak.

Ajo u tha fansave: “Unë mendoj se ju do të shihni ndërsa sezoni vazhdon. Sezoni është shumë i ndryshëm. Është pak më e thellë se sa jemi mësuar. Finalja ishte shumë intensive.” Ajo shtoi se mund të kishte qenë në interesin më të mirë të Arianës që të “marrë një pushim” në vend që të xhironte sezonin 11. Po, do të të kishte pëlqyer, apo jo Lala?

Dhe, shikoni, nuk dua të jem një kalorës i bardhë për Arianën. Unë kam shqetësimet e mia me të. Plus, unë mund të simpatizoj Lalën, veçanërisht në mënyrën se si ajo u keqtrajtua kaq shumë nga ish-i i saj. Por ajo nga të gjithë njerëzit duhet të dijë se përvoja e çdo gruaje nuk është e njëjtë.

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.


Me mbi 25,000+ komente me 5 yje dhe që funksionon në 34 shtete – Mood e bën relaksimin për natën tuaj të ardhshme televizive realiste plotësisht të ligjshme dhe të dorëzuar në pragun tuaj. Lule, koncentrate, ushqime, çamçakëz, vape dhe më shumë; më mirë se dispanseritë lokale. Testuar në laborator për cilësinë më të lartë, me një garanci 100-ditore të kthimit të parave. Bleni THCa ligjore këtu.