Lala Kent zbulon pjesën e saj në dramë në xhirimet e fundit të Pump Rules

Klea

Lala Kent zbulon pjesën e saj në dramë në xhirimet e fundit të Pump Rules

Një rezultat i Scandoval që nuk është trajtuar shumë është se si tjetër Rregullat e Vanderpompës yjet u lanë disi mënjanë sapo u publikuan lajmet. Të gjithë sytë ishin të fiksuar te lidhja e Tom Sandoval me Rachel Leviss dhe sesi do t’ia dilte Ariana Madix.

Edhe kur filluan xhirimet për sezonin 11, lajmet më të qarkulluara ende silleshin rreth treshes kryesore, edhe pse doli se Rachel nuk do të ishte më në kast. Ndërsa shumë fansa ishin të kënaqur me dramën, të tjerë shqetësoheshin për fatin e anëtarëve të tyre të preferuar të kastit.

Përfshirë atë të Lala Kent, një anëtare kryesore e kastit që nga sezoni 6. Ndërsa shumë tituj qarkullonin rreth largimit të Lalës nga Randall Emmett, statusi i saj në shfaqje u duk i pakësuar. Megjithatë, në një Amazon Live së fundmi, Lala foli për rolin e saj në sezonin 11 dhe ribashkimin e tij.

Lala bërtiti me zemër në finalen e sezonit 11 të VPR

Lala shpjegoi momentin e saj më të nxehtë final të sezonit 11. “Ishte një moment në kohë kur unë u bërtita të gjithëve. Unë u bërtita të gjithëve. Kushdo që ishte në rrethin tim të vogël që zgjodhi të hynte në strofkën e dragoit ishte duke u ndezur në zjarr… Çfarë nate e çuditshme, e çuditshme. Por përfundoi mbresëlënës. Por jo ajo që prisni.”

Reflektimi mbi ngjarjen e shtyu Lalën të padiste mbi atë që është “shumë e vështirë në lidhje me realitetin televiziv… Është jeta jote reale. Dhe pastaj ju i kaloni gjërat, dhe keni disa muaj deri tani, të gjithë mund të gjykojnë diçka për të cilën tashmë e keni gjykuar veten dhe e keni kaluar dhe kjo ju bën të dëshironi të zvarriteni në një vrimë.”

Ajo më tej ngacmoi, “Përsëri ishte një sezon shumë i çuditshëm … Do të jetë interesante ta shikosh atë dhe të shohësh atmosferën e gjithçkaje dhe të gjithëve. Sepse nuk e di se çfarë bisedash kanë bërë të gjithë dhe nuk e di se çfarë kanë thënë njerëzit pas shpinës së të gjithëve. Kjo është arsyeja pse ribashkimi është kaq i lëngshëm.”

Lala foli edhe për njeriun që mësohet se hodhi një pije teksa ishte në xhirimet e ngjarjes. Menjëherë, Lala mohoi se sjellja e tij ishte një organizim nga Tom, Billie Lee ose Bravo. Ajo shpjegoi se burri po shkaktonte telashe gjatë gjithë natës dhe “u hoq disa herë nga siguria”.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules pritet të transmetohet në fillim të vitit 2024 në Bravo.