Lala Kent zbulon datën e lindjes së foshnjës së dytë

Klea

Lala Kent zbulon datën e lindjes së foshnjës së dytë

Të gjitha detajet emocionuese. Ylli i Vanderpump Rules Lala Kent njoftoi shtatzëninë me fëmijën numër dy një javë më parë. Pas shpërthimit fillestar të mbështetjes, ylli i reality TV ka filluar të ndajë detaje të mëtejshme rreth shtatzënisë dhe planet e saj për të ardhmen.

Së fundmi, Bravolebrity zbuloi afatin kohor se kur mbeti shtatzënë, si dhe kur do të pritet vogëlushja e saj.

Lala pati “fat” dhe IUI-ja e saj “e mori” në raundin e parë

Lala ndau detajet mbi Pump Rules After Show pasi u fut në temën e “temës së saj të preferuar”, spermës.

Bravolebrity ishte ulur së bashku me Brittany Cartwright kur ajo zbuloi se data e saj e lindjes ishte 1 shtatori.

“Unë sigurova donatorin,” shpjegoi ajo. “Dhe në tetor, kisha nxjerrë DIU-në time dhe filluam të gjurmojmë ovulimin tim dhe gjëra të tilla. Dhe në dhjetor, bëra raundin tim të parë të IUI dhe pata fat dhe u desh. Pra, ne po përplasemi. Ne po përplasemi dhe presim.”

Lala shtoi se aktualisht nuk e di gjininë e foshnjës, por ka në plan ta zbulojë sa më shpejt.

“Ne nuk e dimë ende se çfarë po kemi. Dua të them grupin tim, komunën time…”, shtoi themeluesi i Give Them Lala Beauty. “Kështu që unë do ta zbuloj brenda dy javësh.”

Më e habitshme është data e lindjes së Lalës, e cila është një ditë para ditëlindjes së saj.

“Data ime e caktuar është 1 shtatori, që është kaq e egër sepse ditëlindja ime është 2 shtatori”, zbuloi ajo.

Sigurisht që është fundi i lumtur që Lala priste. Ajo ka folur vazhdimisht për planet për të rritur një fëmijë të dytë pa një baba. Në një klip të përfshirë në VPR, Bravolebrity shihet duke folur me matriarken e serialit Lisa Vanderpump për planet e saj.

“Unë jam thjesht ab-h në këto rrugë duke u përpjekur të riemërtohem dhe të marr një dhurues sperme,” i tha ajo ish-shefit të saj.

“Pse nuk prisni derisa të takoni dikë tjetër?” Pyeti Lisa.

“Sepse nuk dua një baba fëmijë. nuk po ndodh. Nuk më ndryshohet mendja”, shtoi nëna e një fëmije.

Merr Vanderpump Rules të martën 8/7c në Bravo.