Lala Kent u gjet 'frikësuese' duke u bashkuar me rregullat e Vanderpump

Klea

Lala Kent u gjet 'frikësuese' duke u bashkuar me rregullat e Vanderpump

Rregullat e Vanderpompës shikuesit kanë ndjenja të përziera për Lala Kent këto ditë, dhe kjo është duke e vënë atë lehtë. Në pjesën më të madhe, opinioni i tifozëve është kthyer goxha keq kundër Lalës.

Ata që shikojnë sezonin 11 të VPR kanë parë përpjekjen e Lalës për të rikthyer në thelb Tom Sandoval në grup. Veprime të tilla janë zhgënjyese pasi shumë mendojnë se Tom nuk e ka fituar këtë trajtim.

Këtyre lajmeve i shtohet edhe fakti që Lala u fut me Ariana Madix-in në ribashkim dhe ishte fikur dritat për Lalën. Nga ana e saj, ajo është e vetëdijshme për reagimin dhe përpiqet të ngrihet mbi të. Ndoshta ishin këto opinione të zhurmshme që e bënë Lalën të reflektonte për fillimet e saj në Pump Rules.

A ishte Lala shumë e re për t'u bashkuar me Vanderpump Rules?

Lala së fundmi u shfaq me James Kennedy në Hot Mic Podcast të Bravo. Të dy diskutuan se si ishte të shikoje episodet e vjetra. “Nuk mund të shikoj episodet e OG. Unë jam i mërzitur dhe aq i mërzitur nga vetja. Unë e kuptoj pse njerëzit ishin paksa të zhgënjyer prej saj,” qeshi Lala. “Isha vërtet i bezdisshëm.” James i kujtoi asaj se ishte thjesht një shfaqje dhe ajo tha: “E di, por jam ende unë.”

Ajo mendoi se në 20 vjet, ajo do të ishte në gjendje të shikonte prapa në shfaqje me ndjenja të tjera. Duke treguar se ishte vetëm 24 vjeç kur iu bashkua emisionit, ajo reflektoi: “Kështu që të mendoj për mua 24-vjeçaren, e cila nuk ishte larguar kurrë nga shtëpia. Unë kam jetuar gjithmonë me prindërit e mi. Ishte shumë frikësuese të dilje në një qytet si ky.”

Lala gjithashtu pranoi se ishte e frikshme të hynte në një grup që tashmë ishte mjaft “klike”. Megjithatë, gjërat përfundimisht u kthyen për yllin e ri të realitetit. “Kam pasur dy sezone të vështira.

Dhe pastaj krejt papritur, ribashkimi i sezonit të pestë, u duk sikur po vija me armë zjarri, i përgatitur për të mos u kthyer më. Dhe befas, nga fundi, të gjithë u përulën me mua.”

Vanderpump Rules vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.