Lala Kent thotë se linja e Shady Ariana Madix "Nxirret jashtë kontekstit"

Klea

Lala Kent thotë se linja e Shady Ariana Madix “Nxirret jashtë kontekstit”

Duke marrë parasysh sa dëshpërimisht kanë pritur fansat Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11, kishte kuptim se sa fort u mbërthyen në rimorkio. Një moment traileri që mori një diskutim të madh ishte Lala Kentit koment në fund të ngacmimit.

Lala me sa duket bërtiti: “Nuk kam përjetuar kurrë dikë që mashtrohet dhe bëhet befas Zot”, duke iu referuar Ariana Madix. Fansat që panë trailerin i interpretuan fjalët dhe tonin e saj si xhelozi të pastër ndaj yllit të saj me arritje të larta.

Në përgjigje të diskutimit rreth xhelozisë së saj të supozuar, Lala shkoi në Instagram. Ajo postoi një foto nudo dhe citoi Sutton Stracke, duke shkruar: “Xheloz për çfarë? Pantallonat e tua të shëmtuara prej lëkure?” Por edhe kjo mori kritika. Kështu, Lala vendosi të pastrojë ajrin në mënyrë më të qartë.

Lala është e lumtur që njerëzit po “grinden” për fjalët e saj për Arianën

Në një Amazon Live, Lala ripohoi ndjenjat e saj pozitive ndaj Arianës. “Unë kam qenë gjithmonë një fanse e saj. Mendoj se kjo duket ndër vite”, tha ajo. “A kemi pasur ulje-ngritjet tona? Absolutisht. Por të shoh mikun tim të lulëzojë pas një dhimbjeje të tillë? Jam shumë i lumtur për të dhe jam shumë krenare për të.”

Lala shprehu gjithashtu lëvdata për performancën e Arianës në Dancing with the Stars, si dhe kastin e saj të fundit të Roxie Hart në Çikago. “Vajza mund të kërcejë, vajza ka tuba, vajza mund të aktrojë”, tha Lala. Ajo theksoi besimin e saj se Ariana “meriton gjithçka që i vjen”.

Sa i përket fjalëve të saj në trailer, Lala tha se ato ishin “jashtë kontekstit”, duke ngacmuar se fansat “do të habiteshin se pse”. Më tej ajo shpjegoi se nuk ishte e shqetësuar për foton që pikturoi traileri. “Kjo është ajo që ka për qëllim të bëjë traileri. I mërziti të gjithë, të gjithë po flasin për të [it] … njerëzit po debatojnë në seksionin e komenteve – kjo është ajo që duam.”

Ajo vazhdoi: “E dyta që askush nuk ka një mendim për televizionin që po bëjmë, ne nuk kemi më një emision.” Ajo shtoi se një fitore për Arianën ishte një fitore për të: “Nëse më do, nuk më duron dot, mendon se jam e pabesueshme, apo mendon se jam xheloze, për mua është e njëjta gjë. Emri im qëndron në gojën tuaj. Unë dua që emri i Arianës të mbetet në gojën tuaj.”

Sezoni 11 i Vanderpump Rules shfaqet në Bravo më 30 janar në orën 8/7c.