Lala Kent thotë se Katie Maloney "Abuzon emocionalisht" Tom Schwartz

Klea

Lala Kent thotë se Katie Maloney “Abuzon emocionalisht” Tom Schwartz

Kur Vanderpump Rregullon çiftin Katie Maloney dhe Tom Schwartz u divorcuan, ata kishin për të zgjidhur një çështje kujdestarie. Ata po ndajnë detyrat e bashkëprindërimit për qentë e tyre të dashur, Gordo dhe Butter. Ndërsa ish-et fillimisht kishin planifikuar të qëndronin miq, Katie u tërbua kur Schwartz u interesua për Rachel Leviss gjatë sezonit 10. Ose, interesi i rremë, pasi ajo tashmë kishte një lidhje të fshehtë me mikun më të mirë të Schwartz, Tom Sandoval. Megjithatë, bashkë-ylli i tyre në VPR Lala Kent mendon se çifti mund të përfundojë sërish miq.

Por së pari Katie duhet të kapërcejë faktin se Schwartz i gënjeu të gjithë, përfshirë atë. Kur Rachel zbuloi se Schwartz kishte ditur për lidhjen disamujore që në fillim, Katie u zemërua. Ajo deklaroi se veprimet e ish-bashkëshortit të saj “e bëjnë kaq të vështirë” miqësinë me të. Gjatë premierës së Sezonit 11 Pump Rules, Schwartz i kërkoi asaj të rrinte për një moment. Katie dukej sikur ishte torturë e pastër të ishe rreth tij.

Lala vlerëson dinamikën e tyre unike

Lala ishte e ftuar në Watch What Happens Live, së bashku me humoristin dhe superfansin e Bravo, Michael Rapaport. Prezantuesi Andy Cohen po anketonte shikuesit. “A do të bëhen sërish miq Schwartz dhe Katie? Po ose Jo?” ai pyeti. Michael ishte i sigurt në përgjigjen e tij. “Po,” u përgjigj ai.

“A mendon kështu?” Pyeti Andi. Por Lala kishte një qëndrim interesant për ish-çiftin. “Ata kanë një dinamikë vërtet të shokuar dhe unë jam këtu për të,” tha ajo. Andi ra dakord. “Ata vërtet e bëjnë,” shtoi ai.

“Eshte. Ajo pëlqen të abuzojë emocionalisht me të, ai e do atë. Funksionon”, shpjegoi Lala. “Është magjepsëse. Po”, tha Andy. Dhe, publiku ra dakord që Katie dhe Schwartz do të ishin përsëri miq.

Fatkeqësisht për Schwartz-in, ai manipulohet vazhdimisht nga më i dashuri i tij, Sandoval. Ky burrë-fëmijë duhet të rritet dhe të fillojë të vendosë disa kufij, duke filluar nga shoku i tij.

Shikoni sezonin 11 të Vanderpump Rules të martën në orën 8/7c në Bravo.