Lala Kent shkon pas Katie Maloney

Klea

Lala Kent shkon pas Katie Maloney

Pasi Scandoval shpërtheu dhe tronditi Bravoverse, pothuajse i gjithë kasti i Vanderpump Rules mbështeti Ariana Madix. Kjo e la Tom Sandoval të vetëm, vetëm me Tom Schwartz-in për ta përqafuar. Të dy Sandoval dhe Rachel Leviss u përplasën në ribashkimin e sezonit 10. Rachel hyri në një institucion të shëndetit mendor më pas. Ajo gjithashtu vendosi të largohej nga Rregullat e Pompës.

Sandoval duket se ka rrëshqitur rrugën e tij përsëri në grup. Scheana Shay nuk dëshiron të heqë dorë prej tij. Schwartz nuk është i aftë për këtë. Dhe madje Lala Kent duket se i ka zbutur opinionet e saj. Në fund të fundit, ajo mbrojti Sandoval në BravoCon.

Pra, për disa, ngacmimi i fundit i Pump Rules nuk ishte një surprizë. Por për shumë të tjerë, ishte vërtet tronditëse.

Mos hajde per Lalen

Në një promovim të ri të sezonit 11 të VPR, fansat e panë Katie Maloney dhe Lala e përziejnë. “Është pak shumë,” i tha Katie Lala. “Ti je paksa shumë gjatë gjithë kohës,” duartrokiti Lala. Jam dakord me Lalen ne kete rast.

Miqësia e Lalës dhe Katie ka qenë gjithmonë një xhiro me rul. Sezonin e kaluar, Katie ishte e akullt për shkak të miqësisë së Lalës me Scheanën. E mbani mend kur Katie mendoi se Scheana i kërkoi Rachel të lidhej me ish-burrin e Katie, Schwartz? Sigurisht, në atë kohë, Sandoval dhe Rachel tashmë kishin një lidhje. Ick!

Lala u përpoq të ishte shoqe si me Scheanën ashtu edhe me Katie. Por duket se ka sërish tension mes Lalës dhe Katit. Mund të jetë për shkak se Lala thuhet se u përpoq të kontaktonte Rashelin. Pse Lala vendosi të kontaktojë Rashelin është një mister.

Ndërkohë, Keti nuk është vetëm mikesha e Arianës. Ata supozohet se janë partnerë biznesi në dyqanin e sanduiçëve, Diçka rreth saj. Sikur të hapnin vendin e mallkuar. Pra, edhe Keti do të zemërohej nëse Lala do të kontaktonte Rashelin. Dhe të mos harrojmë se Lala gjoja është xheloze për të gjitha të mirat që i kanë dalë Arianës.

Kjo është një recetë për shumë dramë, hije dhe lot. Dhe një ditë, lutem, sanduiçe.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules shfaqet premierë më 30 janar 2024, në orën 8/7c në Bravo.