Lala Kent

Klea

Lala Kent Potencialisht i bashkohet Luginës mes rregullave të Vanderpump që vazhdojnë në pauzë!

Lala Kent Potencialisht i bashkohet Luginës mes rregullave të Vanderpump që vazhdojnë në pauzë!

Lala Kent po shqyrton një mundësi të re Lugina pas përfundimit misterioz të Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 të martën mbrëma.

Lala është në bisedimet e para për t'u bashkuar Lugina”, bëri të ditur një burim Faqja e gjashtëduke vënë në dukje lidhjet e saj të ngushta brenda kastit.

“Ajo është shumë e lidhur me atë kastë. Ato vajza janë shoqet e saj shumë të mira dhe ekuipazhi i nënës.”

Për më tepër, nëse Kenti33 vjeçe, ecën përpara me këtë rol, ajo pritet të vazhdojë angazhimin e saj në “Rregullat e pompës.”

Lala Kent

“Kjo është shtëpia e saj,” shpjegoi insajderi. “Nuk është njëra apo tjetra.”

Pavarësisht asnjë konfirmimi nga Bravo rreth Lugina duke marrë një sezon të dytë ose ndonjë detaj të kastit, drama nga “Rregullat e VanderpompësFinalja, e cila u transmetua të martën, ka qenë domethënëse. Shumica e aktorëve kritikuan Ariana Madix për largimin nga një bisedë në kamera me ish Tom Sandoval.

Pas Madix la një festë në San Francisko, Sandoval u tha bashkë yjeve të tij se Broadway Performuesi ka “flet s–t” për ta për vite me radhë. Kjo çoi Kenti për të shprehur pikëpamjet e saj të sinqerta për e Madix-it refuzimi për të filmuar me Sandoval pas tradhtisë së tij me ish-shokun e filmit Rachel “Raquel” Leviss. “Kjo i ka ndodhur asaj. Bota u mblodh rreth saj,” Kenti deklaruar. “Ajo tani mendon se është Beyonce. Është dema—t që ajo nuk mund të filmojë me dikë sepse qëndron nën të njëjtën çati. Është shumë. Është shumë që ajo thotë, 'Mos u ndesh me Tom Sandoval… Por, unë do të fle në korridor nga Tom Sandoval.'”

Lala Kent

Kenti pranoi gjithashtu, në Sandoval's prania, keqbërja e tij: “Ai f-mbreti mashtroi” dhe “bëri vërtet një gjë të mbretit”. Megjithatë, theksoi ajo, “ai nuk vrau” askënd. “Unë kurrë në jetën time nuk kam përjetuar dikë që mashtrohet dhe papritmas ajo bëhet Zot.” Kenti vërejti.

Derisa Madix e dekompresuar në një Applebee aty pranë me miqtë dhe të dashurin e saj, Danieli Waiajo ndau në një rrëfim që dyshonte Sandoval's sinqeriteti:

Ariana Madix

“Ai kurrë nuk është përpjekur të flasë me mua jashtë kamerës, ai mund të kishte shkruar diçka në letër af-mbret dhe ta linte në banak të kuzhinës dhe unë mund ta kisha lexuar në kohën e lirë”, shpjegoi ajo. “Por nëse do ta bënit vetëm në kamera, për mua, ju thjesht treguat ngjyrat tuaja të vërteta.”

Dinamika ndërmjet Kenti dhe Madix përkeqësuar më tej gjatë Rregullat e Vanderpompës Shiriti i ribashkimit të sezonit 11. e Kentit miqësi me Katie Maloney vuajti gjithashtu, ndërsa lidhja e saj me Scheana Shayi cili është gjithashtu i afërt me Lugina i hedhur, i forcuar.

Lala Kent

e Kentit integrimin në Lugina mund të jetë pa probleme, duke pasur parasysh lidhjet e saj sociale dhe lëvizjen e fundit në Luginën e San Fernando të Kalifornisë Jugore, ku filmi kryesisht është filmuar. “Është një përshtatje organike. Ata njerëz, e di, unë shoqërohem me të, shkojmë mirë, mbledhim fëmijët tanë, bëjmë mashtrime në Halloween.” Kenti ndarë me Hyni në “Houswives Nightcap” të Hollivudit podcast. “Pra, nëse ndonjëherë do të merrja thirrjen për ta bërë këtë, sigurisht që nuk do të thoja jo.”

Si Rregullat e Vanderpompës aktualisht është në pauzë, e Kentit disponueshmëria për Lugina mbetet e hapur, veçanërisht pasi Bravo ka vendosur që kastit i duhet një pushim nga xhirimet pas intensitetit Skandoval sagë. “Të gjithëve u duhet një moment për t'u dekompresuar pas dy sezoneve shumë të vështira dhe intensive,” përcolli burimi i brendshëm.

Lala Kent

Pavarësisht spekulimeve se finalja e sezonit 11 mund të ketë qenë një finale seriale, burimi i brendshëm konfirmoi se seriali nuk është anuluar dhe se producentët presin me padurim të rifillojnë xhirimet.

Rregullat e Vanderpompës Ribashkimi i sezonit 11 transmetohet të martën në 20:00 ET në Bravo, i ndjekur nga Lugina në orën 21:00 ET.