Lala Kent përqesh Denise Richards mbi 7 dollarë Abonim vetëm për fansat

Klea

Lala Kent përqesh Denise Richards mbi 7 dollarë Abonim vetëm për fansat

A ka pasur dikush Lala Kent dhe Denise Richards grindje për kartën e tyre bingo 2024? Epo, gjërat mund të mos jenë ashtu siç duken.

Adhuruesit e Real Housewives of Beverly Hills do të kujtojnë kur Erika Jayne kundërshtoi Denisin gjatë paraqitjes së saj në sezonin 13. “A e dini se kushton 7 dollarë për një pako të zhveshur Denise Richards në OnlyFans?” Pyeti Erika.

Kritikimi i punës së një personi në OnlyFans është mjaft i diskutueshëm pasi kujton një stigmë të vjetër kundër punonjësve të seksit. Megjithatë, ylli i Vanderpump Rules mund të jetë kërcyer në trenin e hijes Denise.

Lala kanalizon diss-in e Erikës në Denis

Në një postim në Instagram më 8 mars, Lala tregoi gungën e saj me një fustan gri të thurur. Ajo e mbizotëroi postimin: “Mos ejani për mua kur jeni vetëm me fansat për 7 dollarë”, të cilën fansat e Bravo e njohën shpejt si diss-i i Erika-s ndaj Denisit në sezonin më të fundit të RHOBH. Fansat filluan menjëherë të pyesin nëse Lala dhe Denise kishin mish viçi.

“Çfarë bëri Denise Richards?!?” pyeti një komentues. Një tjetër në mënyrë të ngjashme pyeti: “Pse vjen për Lalën?” Megjithatë, një fans spekuloi se nuk kishte asnjë hije të vërtetë dhe Lala e përdori citimin për një arsye tjetër. “Asnjë mish viçi mes Lalës dhe Denisit që ne njohim… Por unë mendoj [Lala] është vetëm një [Erika] tifoz.”

Nëse Lala vërtet po i bënte hije Denisit, një fans u fut për ta mbrojtur atë, duke thënë se Denise “është në top 10-shen e atyre që fitojnë më shumë vetëm nga fansat. Edhe Erica edhe Lala do të donin të kishin atë lloj [money emoji].”

Nuk do të ishte hera e parë që Lala citonte një amvise të Beverly Hills-it për të theksuar një pikë. Më 12 dhjetor, Lala postoi një foto nudo me thënien ikonë të Sutton Stracke, “Xheloz për çfarë? Pantallonat e tua të shëmtuara prej lëkure?” Postimi erdhi si kundërpërgjigje ndaj akuzave se Lala ishte xheloze për suksesin e Ariana Madix.

Vanderpump Rules vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.