Lala Kent përqafon Tom Sandoval në plazh në kthesën e rregullave të pompës tronditëse

Klea

Lala Kent përqafon Tom Sandoval në plazh në kthesën e rregullave të pompës tronditëse

Po ne e dimë, është një shfaqje. Dhe ata janë xhirimet. Por mesa duket, Rregullat e Vanderpompës yll Lala Kent ka tronditur fansat dhe shikuesit nuk po e marrin lehtë.

Mund të jetë sepse ribashkimi i Sezonit 10 të Rregullave të Pompës ishte në thelb Tom Sandoval i lidhur në kunj dhe i pjekur, gjë që ishte e nevojshme. Por Lala në veçanti kishte disa fjalë shumë të ashpra për Tomin duke pasur parasysh se tradhtia e tij nuk e përfshinte fare atë. Ne kemi marrë fotografi të reja pasi sezoni 11 është në zhvillim e sipër dhe më shumë skandale po ndodhin. Në një kthesë të çuditshme të fatit, Lala tani po përqafon Sandovalin.

Ashtu si Rand apo jo?

Shikuesit besnikë të VPR janë në bujë falë më shumë fotove të anëtarëve të kastit që kthehen në Sandoval. Ja çfarë, nëse po kërkoni që këta njerëz të jenë çdo lloj busull morali, jeni në rrjetin e gabuar. Besnikëria ndaj Ariana Madix-it është një gjë dhe marrja e një çeki tjetër.

Së fundmi Scheana Shay ra në kritika pasi pozoi pranë Sandoval në një foto nga fansat. Ajo në thelb iu përgjigj fansave që kishin diçka për të thënë për këtë dhe justifikuan veprimet e saj. Në fund të fundit, ishte thjesht një foto grupore e kastit.

Por tani Lala është parë duke përqafuar Sandoval dhe njerëzit po dalin nga binarët. Në Instagram, @pumprules ndau një moment me Sandoval dhe Lala duke kaluar një kohë të mrekullueshme në plazh dhe ndoshta duke u përqafuar. Kështu që unë mendoj se në këtë pikë ajo nuk e sheh më atë “të rrezikshëm” apo edhe “narcisist”. Pati një sasi të madhe mosmiratimi për Lalën dhe SheShu u hodh në komente.

Pasi disa njerëz deklaruan se sezoni 11 është një bust dhe ata nuk do ta shikojnë, Scheana shkroi, “Të gjithë këta njerëz thonë se nuk do ta shikojnë sezonin nga fotot që kanë dalë… si hajde!” Sigurisht, Scheana do të mbrojë Lalën, sepse Scheana do të filmonte me një tufë qensh demonikë nëse do të kishin një prezantues dhe një grup filmimi. Ajo i ka dhuruar me dëshirë shpirtin këtij spektakli dhe nuk do të lejojë që një përqafim t’i pengojë.

Këshilla e ndjeshme e Scheana për fansat

“Si thua të shikosh shfaqjen e mallkuar dhe të shikosh SI ndodhën të gjitha këto foto! Askush nuk e di se çfarë po ndodh aktualisht në këtë grup, përveç SHBA-së! Asgjë nuk është e rreme në këtë grup dhe njerëzit padyshim po paguajnë për veprimet e tyre, “shtoi Scheana.

Ndoshta do të thosha se tani nuk është një kohë e mirë për të qenë kaq i ashpër me fansat, por çfarëdo qoftë! Sezoni 11 i Vanderpump Rules është ende duke u filmuar dhe duket se Sandoval nuk është personi për të cilin njerëzit “duhet të paralajmërohen”. Qëndroni të sintonizuar.