Lala Kent për Tom Schwartz dhe Scheana Shay Kiss: Njerëzit në këtë grup janë 'shumë hipokritë'

Klea

Lala Kent për Tom Schwartz dhe Scheana Shay Kiss: Njerëzit në këtë grup janë ‘shumë hipokritë’

Fansat janë ende duke u tërhequr nga traileri i sezonit 11 të Vanderpump Rules, dhe është e kuptueshme. Paraafishimi premtoi shumë dramë ndërsa zbuloi bomba që audienca nuk mund t’i kishte parashikuar kurrë.

Ndër momentet më të përfolura të trailerit ishte i Tom Schwartz-it pranimi në Lala Kent se ai dhe Scheana Shay bërë në Las Vegas. Lala dha të njëjtën përgjigje si (me sa duket) çdo anëtar i audiencës: “Çfarë?”

Scheana që atëherë ka thënë se puthja duhej të shkonte “në varr”, por gjithashtu ngacmoi se momenti nuk ishte ashtu siç dukej. Për momentin ka vetëm aq shumë që kasti mund të thotë, por Lala së fundmi ka vënë dy cent sa mundi.

Lala paralajmëron se e vërteta “do të dalë gjithmonë” në VPR

Në një Amazon Live së fundmi, një fans i kërkoi Lalës qëndrimin e saj për Schwartz dhe Scheana. “Ju djema po përpiqeni të më fusni në telashe,” tha ajo me shaka. “Epo, qartë, në trailer isha pak i tronditur. Isha: ‘Si është dashur kaq shumë për të dalë?’ Puna është se gjithmonë del në këtë grup.” Më fal, Scheana.

Lala vazhdoi, “Dhe unë do të them, ka disa gjëra që di për disa njerëz në këtë grup. Shumë hipokrit. Unë nuk do të jem ai që do të flas kurrë për këtë, sepse unë jam një besnik.” Duhet të dua nënkuptimin se Schwartz është i pabesë. Lala shtoi, “Por në një moment, gjërat thjesht dalin në shesh”.

Lala i hodhi një vështrim kamerës para se ta çonte çështjen. Dikush duhet të pyesë veten, nëse këto janë sekretet që Bravo po jep vetëm në trailer, çfarë bombash mund të përmbajë ende vetë Sezoni 11? Këtu shpresojmë që momentet më interesante të trailerit të mos jenë gjithashtu momentet më interesante të sezonit 11.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules do të shfaqet premierë në Bravo më 30 janar.