Lala Kent

Klea

Lala Kent pastron spekulimet rreth blerjes së një shtëpie në luginë për shfaqje

Lala Kent pastron spekulimet rreth blerjes së një shtëpie në luginë për shfaqje

Sezoni 12 i Rregullat e Vanderpompës thuhet se është në punë, por rikthimi i kastit si Lala Kent dhe Scheana Shay mbetet e pasigurt. Thashethemet sugjerojnë se Scheana Shay dhe Lala Kent mund të largohen në The Valley pasi kanë familje dhe e kanë tejkaluar kastin.

Lala Kent

Mes këtyre spekulimeve, Lala Kent sqaroi blerjen e saj të fundit të pasurive të paluajtshme në luginën e San Fernando.

Lala Kent

“Më lejoni të jem shumë i qartë,” Lala deklaruar. “E bleva shtëpinë time në luginë sepse ishte gjithçka që mund të përballoja. Do të më pëlqente të isha në apartamentet e Beverly Hills, kurvë, por nuk mund ta përballoj ende… Ajo theksoi, “Unë nuk kam lëvizur në lugina sepse dua të jem në Lugina. U transferova atje sepse kjo ishte ajo që mund të përballoja.”

Lala Kent

te Lales rezidenca e re, të cilën ajo e fitoi muajin e kaluar, ndodhet në një komunitet të mbyllur dhe krenohet me 5 dhoma gjumi, 3.5 banja, që shtrihen mbi 5,109 metra katrorë. Lëvizja e shënon atë si më të fundit Rregullat e Vanderpompës yll për të vendosur rrënjë në zonë, pasi ka shpenzuar mbi 3 milionë dollarë në pronë, siç raportohet nga TMZ me detaje nga të dhënat e pasurive të paluajtshme.

Lala Kent

Lala Kent thuhet se po shqyrton një rol në Bravo's seriale të reja të pashkruara Lugina siç zbulohet nga Faqja e gjashtë. Një i brendshëm ndau, “Lala është në bisedimet e para për t'u bashkuar 'Lugina'. Ajo është shumë e lidhur me atë kastë. Ato vajza janë shoqet e saj shumë të mira dhe ekuipazhi i nënës.”

Lala Kent

Pavarësisht koncertit të ri të mundshëm, Kenti nuk planifikon të largohet Rregullat e Vanderpompës. Burimi theksoi, “Kjo është shtëpia e saj. Nuk është as njëra as tjetra.” Kenti33-vjeçari pritet të kthehet në filmim sezonin e ardhshëm të Rregullat e Vanderpompës sapo të nisë prodhimi.

Lala Kent

Për më tepër, fansat e Lugina mund të presim me padurim për më shumë dramë dhe emocione, pasi shfaqja do të rikthehet për një sezon të dytë.