Lala Kent 'Paqësore' dhe Ariana Madix 'lulëzon' pas skandovalit

Klea

Lala Kent ‘Paqësore’ dhe Ariana Madix ‘lulëzon’ pas skandovalit

Sezoni 11 i Vanderpump Rules nuk doli ashtu siç priste askush. Pas Skandoval pasojat, Rachel Leviss u largua nga shfaqja. Rregullat e Pumpit pa dyshim që prisnin që ajo të shfaqej dhe të kritikohej më shumë për një lidhje me Tom Sandoval.

Kështu, kur e kuptuan se nuk do të mund të luftonin me Rachel gjatë gjithë sezonit, kaluan në hapin tjetër. Ndërsa shumica e fansave të VPR prisnin që kasti të shpërthejë Sandoval, duket se ai ngadalë po kthehet në grup. Vetëm ish e dashura e tij, Ariana Madixdhe partnerja e saj e biznesit, Katie Maloney, e kanë akulluar atë.

Tani Lala Kent po ofron një përditësim për kastin. Dhe zonjat po shkëlqejnë pas errësirës së Skandovalit. I Dërguari i ka detajet.

Ariana po bën magji në sallën e ballit

Ariana, e cila po konkurron në sezonin 32 të Dancing with the Stars, po përmbush një ëndërr. “Ajo padyshim që po lulëzon. Kjo është gjëja më e mirë që i ka ndodhur ndonjëherë”, tha Lala.

Dhe burri i ri i Arianës, Daniel Wai, është në sallën e balloit për t’i dhënë rrënjë për të. Edhe pse Lala e ka takuar vetëm një herë, “Duket si një djalë shumë i mirë”.

Sezonin e kaluar, shikuesit panë një të porsa beqare Katie Maloney që goditi qytetin me Lalën. Katie ishte divorcuar nga Tom Schwartz dhe gati për t’u kënaqur. Fansat mund ta shohin Katie-n si “single”, tha Lala.

Çfarë bën një Lala “paqësore”?

Ndërkohë që nuk do ta shohim Lalën të takohet, do të shohim miqësinë e saj me të dashurin dhe fqinjën e saj, Scheana Shay. “Unë dhe Scheana kemi kaluar vërtet në një nivel të ri miqësie. Është sikur nënat tona janë miq. Vëllai im është shok me të dashurin e motrës së saj. Tani është shumë e rrënjosur dhe ajo tashmë e kupton llojin e personit që jam unë”, shpjegoi Lala. “Unë nuk sëmurem prej saj. Ajo thjesht e kupton mënyrën se si unë punoj tani, gjë që është e mrekullueshme.”

Pasi u përball me një ndarje të vështirë nga ish-i fejuari Randall Emmett, Lala është në një vend më të mirë. “Kam bërë shumë shërime që nga sezoni i kaluar dhe kam kontrolluar shumë veten. Kështu që nuk do të thoja se jam e frikësuar, nervoze apo e zemëruar,” tha ajo. “Nuk do të thosha se jam ndonjë nga ato gjëra. Unë jam në një vend shumë të qetë dhe nuk dua që përvoja ime personale të jetë fundi, të jetë e gjitha me çdo përvojë tjetër në jetë, e dini?” Ajo shtoi, “Kështu që më është dashur të heq dorë nga shumë.”

Më vjen mirë që Lala është shëruar, por nuk jam i sigurt se çfarë të bëj me një Lalë të qetë dhe të tokëzuar. Shpresojmë që Lala do të nxisë ende një dramë në sezonin 11 të Pump Rules.