Lala Kent nuk mendon se Mauricio Umansky ka qenë besnik ndaj Kyle Richards

Klea

Lala Kent nuk mendon se Mauricio Umansky ka qenë besnik ndaj Kyle Richards

Rregullat e Vanderpompësvet Lala Kent kohët e fundit tha se ajo nuk mendon Mauricio Umansky ka qenë besnik ndaj Kyle Richards gjatë martesës së tyre.

Komentet e saj vijnë menjëherë pasi u transmetua finalja e sezonit 13 të Real Housewives të Beverly Hills, ku OG Kyle diskutonte çështjet e marrëdhënies së saj me Mo me producentët gjatë rrëfimit të saj. “Ka pasur gjëra që më bënë të humbas besimin tim nga të cilat nuk isha në gjendje të rikuperoja”, tha Kyle në momentet e fundit të shfaqjes.

Edhe pse ajo nuk konfirmoi se cilat sjellje e shkaktuan në mënyrë specifike humbjen e besimit, Lala tha se kjo mund të rrjedhë nga pabesia. “Nga perspektiva ime, dhe vetëm sepse kam jetuar në këtë qytet për pak më shumë se një dekadë tani, nuk mendoj se Mo është një i tillë – nuk mendoj se ai ka qenë besnik ndaj Kyle,” tha Lala në podkastin e saj. përpara se të lavdëronte Kyle si një grua e bukur. “Kyle nuk ka qenë gjë tjetër veçse e sjellshme me mua sa herë që e kam parë.” Pra, çfarë tjetër mendon Lala se ka zbritur në familjen Umansky? Shikoni më poshtë.

Lala mendon se Mo mund të jetë duke festuar “përzemërt” në rrugët e Beverly Hills

Ndërsa Lala vazhdoi të ndante marrëdhënien e Kyle dhe Mo, alumi Pump Rules solli zakonet e festimit të Mo, duke vënë në dukje sytë e tij të qelqtë. “Ai duket pak i mërzitur. Nuk është e lodhur si stresi. Është si, ‘Oh, ju jeni, sikur të dilni jashtë dhe të festoni.’ Ashtu si sytë janë pak me xham, “tha ajo.

“Tani, përsëri, mund të jetë stres. Nuk po them se është pikërisht ajo që ai po bën. Unë po them vetëm nga përvoja ime dhe se si jam dukur kur bëj një festë të përzemërt, me një buxhet të madh – dhe ai ka një buxhet shumë të madh për të festuar me gjithë shpirt.”

Mikpritësi i Give Them Lala nuk është personi i parë që spekulon për problemet martesore mes Kyle dhe Mo. Lajmet për tradhtinë e mundshme e kanë pllakosur çiftin që nga sezonet e tyre të mëparshme të “Houswives”. Dhe as lajmi për lidhjen e pretenduar të Mo me femra të tjera nuk ndihmon. Megjithatë, të gjitha duhet të trajtohen gjatë ribashkimit të ardhshëm të zonjave, i cili do të fillojë të transmetohet në Bravo javën e ardhshme.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në orën 8/7c.